urunilani.com hoşgeldiniz!

​Lenovo’dan Bileğinize Takabileceğiniz Bükülebilir Telefon

​Lenovo'dan Bileğinize Takabileceğiniz Bükülebilir Telefon

Mobil cihaz sektörünün şu sıralar gözdesi kavisli ekranlar. Yavaş yavaş farklı markaların telefonlarında görmeye başladığımız kavisli ekran olayı, Apple’ın bile hoşuna gitmiş olacak ki yeni iPhone’da da bu teknolojinin karşımıza çıkması gündemde.

Ancak sektör gelişime en açık olan sektörlerden biri. Şu an kavisli ekranların yayılma sürecindeyiz ancak, çoktan katlanabilir, bükülebilir telefonlar da konuşulmaya başlandı. Özellikle Samsung’un bu konuda ciddi çalışmaları olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bükülebilir telefon olayına bir firma daha hazırlanıyor. Hem de hiç beklemediğimiz bir firma; Lenovo.
 
San Francisco’da düzenlenen etkinlikte hem bükülerek bileklik gibi kullanılabilen telefonu, hem de katlanarak akıllı telefon işlevi gören tableti ile adeta şov yapan Lenovo, sektörün geleceğine şimdiden yatırım yapıp çalışmalarını hızlandırdığını da başarılı bir şekilde göstermekte.

Tabi şu an için Lenovo’nun bu cihazları konsept cihazlar. Üstelik bükülebilir telefonların sektöre adım atması için daha önlerinde epey bir yol var. Fakat şimdiden bu tarz adımların atılması, bahsettiğimiz ‘epey bir yolun’ kısalması anlamına da geliyor.
FIFA 2017 Grafikleri Ağlatacak! PES’in İşi Bu Sene de Zor. Videomuzu izlemek için buraya tıklayın!

KAYNAK : http://www.webtekno.com/mobil/lenovo-dan-bileginize-takabileceginiz-bukulebilir-telefon-h17758.html