urunilani.com hoşgeldiniz!

Android için Ramazan Uygulamaları

Android için Ramazan Uygulamaları

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte oruç ibadetlerini yerine getiren insanları, akşam saatlerinde tatlı bir iftar heyecanı sararken gece ise sahuru kaçırmamak için biraz temkinli davranılıyor. Bizde bu konuda Android telefonlarınızdan yararlanmanız için Android için Ramazan Uygulamaları listesini sizlere sunuyoruz.

iPhone İçin Ramazan Uygulamaları

Ramazan ayında kullanabileceğiniz iOS uygulamalarını sizler için derledik. İşte listede yer alan…

Hazırladığımız bu listede iftara ne kadar zaman kaldı? sahur ne zaman bitiyor? vb soruların cevabını alabileceğiniz uygulamaları bir araya getirdik. Ayrıca, iPhone için hazırlanan listeye yukarıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz.

Şimdi gelin, hep birlikte hazırladığımız listeye bir göz atalım!

Ezan Vakti Pro

Play Store’un bu konuda en popüler uygulaması olan Ezan Vakti Pro ile, ezan vakitlerinde telefonunuz sizi uyarabiliyor, bu vakitlerde otomatik olarak sessize geçebiliyor. Ayrıca, Ramazan ayına özel olarak kullanıcılara iftar sayacı ve sahur davulu gibi özellikler sunuluyor.

Uygulamanın yetenekleri bununla kısıtla kalmayarak Namazdayım özelliği aktif edilirse, namaz saatlerinde gelen aramalar ve bildirimler otomatik olarak reddediliyor.

Vakitler uygulamaya aylık olarak indirildiği için bir defa internete bağlanıldığında 1 ay boyunca çevrimdışı şekilde çalışabiliyor.

Ezan Vakti Pro uygulamasını indirmek için tıklayın

sonraki

KAYNAK : http://shiftdelete.net/android-icin-ramazan-uygulamalari-72153