urunilani.com hoşgeldiniz!

ANKER Powercore 20100 incelemesi

ANKER Powercore 20100 incelemesi

Powerbank, araç ici şarj, çeşitli kablo ürünleri başta olmak üzere, telefon ve şarj ürünleriyle ilgili pek çok ürün geliştiren ANKER, artık Türkiye‘de.

Biz de ANKER’in güçlü powerbank ürünlerinden Powercore 20100 modelini inceliyoruz. 

ANKER Powercore 20100 inceleme

Powerbank modellerinde Panasonic üretimi pil kullanan ANKER, kullandığı kasa materyallerinde de yüksek kaliteye önem veriyor. Yanmaya karşı dayanıklı polikarbon malzemeden üretilen Powerbank modelleri, çift kaplama ile dayanıklılığı daha da artırıyor.

ANKER Powercore 20100 modelinin en büyük özelliği ise toplamda 4.8 amper çıkış verebiliyor olması. Aynı anda iki tane iPad Air‘i olması gerektiği gibi şarj eden Powercore 20100, ayrıca bir iPad bir tane de 12 inçlik MacBook da şarj edebiliyor.

ANKER Powercore 20100; iPhone 6, 6S ve 7 modellerini 7 kez şarj edebiliyor. 

ANKER Powercore 20100’ün tasarımına baktığımızda mat kaplama kullanıldığını görüyoruz. İki renk seçeneği sunan ürünü siyah ve beyaz renklerle satın alabiliyorsunuz. Ürünün üzerinde 2 tane USB çıkışı ve pil göstergesi bulunuyor.

İncelediğimiz ürünün fiyatı ise 159.90 TL.

Power IQ ile her cihaza özel akım

Power IQ teknolojisi sayesinde kullandığınız cihazın ideal akım (amper) değerini algılayan ANKER Powercore 20100, cihazınızı ideal değerlerinde şarj ederek pil ömrüne de olumlu destek sunuyor. Ayrıca incelememizde ampermetre ile dalgalanmaları da ölçtük. Dalgalanmaların minimum seviyede olduğunu da gözlemledik.

Dilerseniz sizleri ANKER Powercore 20100 powerbank incelememizle baş başa bırakalım. Bakalım Türkiye‘de artık satılmaya başlanan ANKER ürünleri bizlere neler sunuyor? İyi seyirler…

:: ANKER Powercore 20100’ü nasıl buldunuz? ABD’deki popüler üreticinin modellerinin Türkiye’de satışa sunulması sizce nasıl bir gelişme? 

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/anker-powercore-20100-incelemesi-76784