urunilani.com hoşgeldiniz!

Apple AirPods gelecek yıla mı kaldı?

Apple AirPods gelecek yıla mı kaldı?

Tam çıkıyor derken Apple tarafından belirsiz bir tarihe kadar ertelenen AirPods kablosuz kulaklıklar ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Sanıyoruz ki son bilgiler, Apple AirPods için sabırsızlananları üzebilir.

Apple AirPods çıkışı ertelendi

Çıkışına günler kala Apple AirPods kablosuz kulaklıkların çıkışı için erteleme kararı alındığı…

Apple AirPods çıkış tarihi 2017’ye ertelendi

Son iddialara göre, normal şartlarda Ekim ayı sonunda çıkacağı açıklanan AirPods’un piyasadaki yerini alması 2017 yılına kalmış durumda. Bu anlamda kablosuz kulaklıkların yılsonuna doğru çıkacağı beklentileri maalesef ortadan kalkmış oldu.

AirPods için parça tedarik eden firmalardan, ürünün Ocak 2017’de çıkacağı bilgisinin alındığı belirtiliyor. Ek olarak, pazarı yakından gözlemleyenlerin ürünün üretim tedarikçisi Inventec’in, AirPods’un yeni çıkış tarihinde önemli bir kâr artışı göreceği yönünde beklentileri bulunuyor.

Apple’dan ciddi bir AirPods siparişi alan Inventec’in gelirlerinin 2017 yılında yüzde 7 oranında artarak 23.83 milyar dolara ulaşacağı tahmin edilmekte. Hatta hisse başına kazancın ise yüzde 35 artış sağlayacağı da yine tahminler arasında.

iPhone, Lighning portuna veda mı edecek?

Sonraki Apple iPhone akıllı telefonlarda Lightning portu yerini başka bir bağlantı noktasına…

Apple’ın AirPods için özel olarak tasarladığı W1 çipini taşıyan kablosuz kulaklıklar tek şarjla 5 saat pil ömrü sunuyor. Ek olarak yanınızda taşıyabileceğiniz şarj özellikli kutu ile bu süre 24 saate kadar çıkabiliyor. Apple AirPods’un kişisel asistan Siri ile uyum içinde çalıştığını da hatırlatalım.

Apple tarafından henüz konuyla ilgili resmî bir açıklama gelmiş değil.

:: Apple AirPods’un 2017’ye ertelenmesi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/apple-airpods-gelecek-yila-mi-kaldi-76570