urunilani.com hoşgeldiniz!

Apple, iPhone’da OLED ekrana geçiş yapabilir!

Apple, iPhone'da OLED ekrana geçiş yapabilir!

iPhone 7 modelinde LCD ekran Teknolojisini kullanmaya devam eden Cupertino merkezli teknoloji şirketi Apple‘ın, yeni iPhone modelinde OLED ekrana geçiş yapacağına dair bazı iddialar daha önce ortaya çıkmıştı.

iPhone’da Çift Kamera Kalıcı Olacak

Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgilere göre Apple, iPhone 7 Plus modelinde yer verdiği çift…

Geçtiğimiz günlerde bu iddialara bir yenisi daha eklendi. Ancak, diğerlerinden farklı olarak Apple ile çalışan bir firmanın üst düzey yöneticisinden.

iPhone 8 ile büyük bir değişim yaşanacak!

LCD ekran temini konusunda yıllardır Apple’a yardımcı olan Sharp’ın, yeni CEO’su Tai Jeng-wu, Tatung Üniversitesi’nde yaptığı konuşmada dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Konuşmasında Apple’ın iPhone modellerinde artık OLED ekrana geçiş yapacağını belirten Tai, firmanın başarısını sürdürebilmek için büyük bir değişim yaşarak kullanıcıların karşısına daha fazla yenilik ile çıkması gerektiğini ifade ediyor.

Sharp olarak Japonya’da yeni bir OLED ekran fabrikası üzerinde çalıştıklarını ifade eden Tai, iPhone’da OLED ekrana geçiş için bir tarih vermiyor. 

iPhone ile mobil kanser taraması

Araştırmacılar, Apple iPhone akıllı telefonun sağlık alanında kullanımında yeni bir boyut açtı….

Üst düzey bir firma yöneticisinden bu tarz açıklamalar gelmesi, bir sonraki iPhone modeli olması beklenilen iPhone 8’in, 10.yıla özel bir telefon olacağı ihtimalini oldukça güçlendiriyor.

:: iPhone’un ekran kalitesini beğeniyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/bir-sonraki-iphone-oled-ekran-ile-gelecek-76487