urunilani.com hoşgeldiniz!

ASUS ZenWatch 3 Görselleri Sızdı!

ASUS ZenWatch 3 Görselleri Sızdı!

Giyilebilir teknoloji sektörünün öncü markalarından Asus, tasarımsal anlamda oldukça şık bir yapıda olan ZenWatch serisi akıllı saatleri ile kısa sürede kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı.

Asus’tan Yuvarlak Çerçeveli ZenWatch 3!

Asus’un giyilebilir teknoloji sektöründeki öncü akıllı saati ZenWatch 3’ün yuvarlak ekranla…

Asus’un uzun süredir gizemini koruyan ZenWatch 3 modelinde yuvarlak ekran kullanacağının ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra, saate ait olduğu iddia edilen bazı görseller sızdırıldı.

Asus Saat Tasarımını Baştan Aşağı Yeniliyor!

9to5Google tarafından sızdırılan görsellerde saatin yuvarlak bir yapıda olması, söz konusu iddiaları doğrular nitelikte. Yan tarafında üç adet düğmenin yer aldığı akıllı saat, dışarıdan bakıldığında klasik ve spor saat modellerinden harmanlanmış hissi veriyor.

Android Wear işletim sistemiyle çalışan Asus ZenWatch 3, önceki modellerde olduğu gibi AMOLED ekran teknolojisini kullanmaya devam edecek. Ayrıca, saatin akıllı telefonlarla daha iyi bir şekilde senkronize olabilmesi için Bluetooth 4.2 teknolojisi ile geleceği belirtiliyor.

Şu an için hakkında daha fazla detay bilinmeyen Asus ZenWatch 3 modelinin, IFA 2016 etkinliğinde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

:: Asus ZenWatch 3’ün tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/asus-zenwatch-3-gorselleri-sizdi-74326