urunilani.com hoşgeldiniz!

ASUS’tan Fiyatıyla Dudak Uçuklatan Laptop!

ASUS'tan Fiyatıyla Dudak Uçuklatan Laptop!

ASUS‘un üst düzey bir oyun laptop’ı almak isteyen kullanıcılar için geliştirdiği ASUS ROG G752 modelinin Türkiye satış tarihi ve fiyatı açıklandı. Ancak dilerseniz önce ASUS ROG G752‘nin özelliklerini hatırlayalım.

ASUS ROG G752 Özellikleri

Agresif hatları ve “zırh titanyum” rengi ile dikkat çeken dizüstü bilgisayar, ayrıca soğutma görevi için şirketin 3D Vapor Chamber teknolojisini kullanıyor. ROG serisine özel geliştirilmiş buhar haznesi 3D Vapor Chamber, bakır ısı borusu ile bir araya gelerek akıcı ve stabil oyun performansı için GPU’nun performansını artıran verimli ve etkili bir soğutma sistemi sunuyor.

Donanım tarafında Intel’in Skylake tabanlı 6. nesil Core i7 işlemcilerinden gücünü alan modelde, ekran kartı tarafında NVIDIA GeForce GTX 980M bulunuyor. SSD ile mekanik diskin bir arada sunulduğu ROG G752, anti-ghosting özelliği sunan ve bu sayede oyuncuların beklentilerini karşılayan bir klavyeye sahip.

ASUS ROG G725‘in en üst seviye modelinde 64 GB’lık DDR4 RAM bulunuyor.

ASUS ROG G752 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Haziran başında Türkiye’de satışa çıkacağı duyurulan ASUS ROG G752, 9 bin 999 TL‘ye satılacak. Yani bir başka deyişle bu PC’yi almak isteyen kullanıcıların 10 bin TL’yi gözden çıkarması gerekecek.

:: Bir dizüstü bilgisayar için 10 bin TL verir miydiniz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/asus-rog-g752-turkiye-cikis-tarihi-ve-fiyati-71543