urunilani.com hoşgeldiniz!

Bu telefonda kulaklık girişi yok!

Bu telefonda kulaklık girişi yok!

Evan Blass’in HTC Bolt‘u sızdırmasıyla başlayan dedikodular iyiden iyiye arttı. HTC’nin Android 7.0 Nougat işletim sistemli yeni cihazı HTC Bolt’un sızdırılan görsellerinde kulaklık girişi bulunmuyor.

LOG’da yer alan habere göre, Apple’ın pek çok kullanıcı tarafından eleştirilen bu hamlesi belli ki akıllı telefon pazarında devrimsel bir etki yapmış. USB Type-C girişli Bolt’un bu eksikliğinin nasıl yorumlanacağı merak konusu. Kablosuz kulaklıklara ise alışmanın tam sırası.

HTC Bolt’un sızdırılan olası özelliklerine göre cihaz 3 GB RAM’le çalışıyor ve 64 GB dahili hafıza sunuyor. microSD desteği konusunda Apple kadar cesur davranmayan HTC’nin yeni cihazının hafızası artırılabiliyor. HTC’nin kulaklık girişini kaldırması ise kafalarda firmanın ikonikleşmiş özelliğiyle ilgili soru işaretleri oluşturdu.

KAMERA ÖZELLİKLERİ

HTC’nin BoomSound özelliği sadece kulaklıklar takılıyken çalışıyor. Firmanın USB Type-C’li bir kulaklık tanıtıp tanıtmayacağı meçhul; Bluetooth’lu kulaklıkla BoomSound’dan tam performans alınabilir mi o da bir soru işareti. HTC kamera özelliklerini de geliştirmiş gibi görünüyor. 4K videolar çekebilen 18 MP’lik arka kameraya 8 MP’lik ön kamera eşlik ediyor.

KAYNAK : Haber7