urunilani.com hoşgeldiniz!

E Yuh! 8GB RAM’li Telefon Geliyor!

E Yuh! 8GB RAM'li Telefon Geliyor!

Çin’de ortaya çıkan birçok markadan biri haline gelen Oppo, bir süredir unutturduğu Find serisine yeni üyesi Find 9‘u anlı şanlı dahil edecek gibi görünüyor. Söylentilere göre Qualcomm Snapdragon 821 ve 8GB RAM gibi PC’lerde zor gördüğümüz bellek miktarına sahip olacak telefon ile ciddi bir sıçrayış yapacağı ciddi manada konuşulmaya başlandı.

5.5 inç 2K ekran, çift HiFi hoparlör, Snapdragon 821 çipset, 8GB RAM, 128GB depolama kapasitesi, 21MP arka 16MP ön kamera, 4.100mAh batarya gibi say say bitmeyecek psikopatlık derecesinde yüksek özelliklere sahip olacak olan telefonun bunca şeye rağmen günümüz amiral gemi fiyatında çıkacağı da söyleniyor.

Biz zamanında “Abi 4GB RAM bir telefon için fazla ki” derken araya 6GB RAM barındıran telefon sıkıştıran Çinliler, şimdi de gaza gelip 8GB RAM’e sıçrayacak gibi duruyor. Sadece şovdan ibaret olacağını düşündüğüm bu bellek miktarları için daha önümüzde birkaç yıl varken bu kadar hızlı gaza gelmenin mantığını henüz kavramış değilim.

Peki, sizce bu denli yüksek özellikleri bir anda telefonlarda görmek oldukça gereksiz mi? Yoksa olması gereken bu mu? Cevaplarınızı yorum kısmından bekliyoruz.
Fiyat performans canavarları Meizu Pro 6 ve Meizu M3 Note Türkiye’de satışa çıktı!

KAYNAK : http://www.webtekno.com/mobil/e-yuh-8gb-ram-li-telefon-geliyor-h18434.html