urunilani.com hoşgeldiniz!

En İyi 5.3 inç ve Üzeri Ekranlı Telefonlar

En İyi 5.3 inç ve Üzeri Ekranlı Telefonlar

Teknolojinin gelişimi ve platformların artışı ile birlikte telefonlarda ekran büyüklüğü büyük önem taşımaya başladı. Önceden 4 inç ekran büyüklüğü için ideal kelimesi kullanılırken bu ölçü bir anda 4.7 ve 5.5 inç’e çıktı. Instagram’da bir fotoğrafı daha büyük görmek, videoları daha büyük ekran izlemek ve internet deneyimini daha iyi yaşamak isteyenler büyük ekranlı telefonlara yöneliyor.

5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip telefonların yaygınlaşması ise tablete olan ihtiyacı büyük ölçüde azalttı. Mobilitede taşınabilirliğin öne çıktığı bu dönemde; en iyi 5.3 inç ve üzeri ekrana sahip telefonları sizler için sıraladık. Eğer telefonda ekran büyüklüğüne önem veriyorsanız listemize mutlaka göz atmalısınız.

Alve üzerinden hem telefonların özelliklerine ulaşabilir hem de fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

iPhone 6s Plus

Apple iPhone 6 ile segmantasyona gitmiş ve ekran boyutunu yıllar sonra büyütmüştü. 5.5 inç büyüklüğünde sahip iPhone 6s Plus ise bu yıla damgasını vuran telefonlar arasında yer alıyor. Full HD çözünürlüğüne sahip iPhone 6s Plus, kullanıcılarına iOS deneyimini büyük ekranda yaşatıyor.

3D Touch özelliğine sahip iPhone 6s Plus’ta ekrana sertçe bastırdığınızda uygulamaların kısayollarına erişebiliyorsunuz. 401 PPI değerine sahip ekranlı iPhone 6s Plus, seçimini iOS’ten yana kullanacaklar için güzel bir alternatif.

iPhone 6s Plus’ın teknik özelliklerini ve ve fiyatını Alve üzerinden görüntülemek için tıklayın

sonraki

KAYNAK : http://shiftdelete.net/en-iyi-53-inc-ve-uzeri-ekrana-sahip-telefonlar-72881