urunilani.com hoşgeldiniz!

Fiyat/Performans Telefonu: Samsung Galaxy A5
no image

Fiyat/Performans Telefonu: Samsung Galaxy A5

main

Şık metal tasarımı ile en ince Galaxy deneyimini sunan A serisinin fiyat ve performans konusunda ideal yerinde duran Galaxy A5, belki de tam sizin tarzınız. Biraz yakından tanımanız için vesile olalım, bakarsınız hayırlı bir birlikteliğe vesile oluruz.

Galaxy A5_5

Samsung’un son dönemlerde ağırlıklı olarak Galaxy Note ve Galaxy S serilerinden konuşuyor olsak da, A serisine önem vermedimiz anlamına gelmiyor bu. Farklı boyut ve renk seçenekleri sunan Galaxy A3 ve Galaxy A7 ile birlikte serinin en önemli parçalarından biri olan Galaxy A5, güçlü sosyal özelliklerinin yanı sıra ince ve şık metal tasarımıyla dikkatleri cezbediyor.

Galaxy A5_4

Samsung’un üst segmentte olduğu kadar, orta segmentte de iddiasının bir kanıtı adeta Galaxy A5. Tüm seride olduğu gibi, A5’in de temel ayırt edici özelliği büyük bir özenle ortaya çıkarılmış olan metal gövdesi, ince tasarımı ve performans vadeden donanımı.

Galaxy A5_3

Harika bir selfie telefonu

Tümüyle metalden oluşan gövdesi 6,7 mm inceliğinde. Bu gerçekten fark edilecek bir incelik. Elinizde tutarken sunduğu zarafeti fark edeceksiniz. Geliştirilmiş 5 megapiksel ön kamerası özçekim konusunda tatmin edici bir sonuç veriyor. Geniş Açılı Selfie, Auto Selfie, Animasyonlu GIF, Güzel Yüz Özellikleri ve Arka Kamera Selfie’si gibi yenilikçi fotoğraf çekme özellikleri de cabası! Fotoğrafı çekilecek kişinin yüzünü otomatik olarak algılayıp odaklanması sayesinde yüksek çözünürlüklü ve net selfie fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Galaxy A5_2

Sağlam ve parlak ekran

Pratik kullanım ve işlevsellik arıyorsanız Samsung Galaxy A5 tam size göre. Super AMOLED ekranı ve Adaptive Display (Çevreyle Uyumlu Görüntü) teknolojisi sayesinde her ortamda (hatta parlak güneş ışığı altında bile!) görüntü kalitesinden feragat etmiyor. Keskin kontrast ve daha iyi görüntüleme açılarına sahip donanımı sayesinde görüntü konusunda tam notu hak ediyor. Cihazlarda kesintisiz multi-tasking (çoklu görevlendirme) ve daha hızlı tarama deneyimi sunan bir Quad Core 1.2 GHz işlemci yer alıyor. Ultra Güç Tasarrufu Modu, Özel Mod ve Çoklu Ekran gibi özelliklerinin yanı sıra, bulunduğunuz ortama uyum sağlayan ayarlanabilir ses özelliği de avantajlar arasında yer alıyor. Özetle, uygun bütçeye süper bir akıllı telefon almak istiyorsanız, Samsung Galaxy A5’i listenize alın derim.

Galaxy A5_1