urunilani.com hoşgeldiniz!

Galaxy C5 Onaylandı!

Galaxy C5 Onaylandı!

Çok model çıkartmasıyla eleştiriler alan Samsung, görünen o ki bu eleştirileri pek ciddiye almıyor ve yine kendi bildiğini okuyor. Zira halihazırda piyasada birçok serisi bulunan Samsung şimdi ise Galaxy C serisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Galaxy C Serisi Tanıtım Tarihi

Samsung Galaxy C serisinin tanıtım tarihi belli oldu. Galaxy C serisi ne zaman tanıtılacak?…

Galaxy C5 Onaylandı!

2016 yılı içerisinde Galaxy A (2016) ile Galaxy J (2016) serilerini piyasaya sunan Samsung ayrıca yeni amiral gemi modeli Galaxy S7 serisini de görücüye çıkarttı.

Uzun bir süredir Galaxy C serisi gündemde iken Galaxy C5 modeli ile Çin’in sertifikasyon kurumu TENAA’nın ardından şimdi ise FCC’de ortaya çıktı.

Galaxy C5 Özellikleri Nasıl Olacak?

FCC’de ortaya çıkan Galaxy C5, şu ana kadar gelen birçok sızıntıyla benzerlik gösteriyor. 5.2 inç büyüklüğünde Full HD ekranı bulunan Galaxy C5, 16 ya da 8 Megapiksel arka kamera ve 8 Megapiksel ön kameraya sahip olacak.

Donanım tarafında sekiz çekirdekli 1.5 GHz hızında çalışan Snapdragon 617 kullanan Galaxy C5, 4 GB RAM ile arttırılabilir 32 ya da 64 GB dahili kapasiteye sahip olacak.

2600 mAh bataryadan gücünü alacak Galaxy C5, Android 6.0.1 ile çalışacak. Sadece 6.7 mm kalınlığında olacağı belirtilen modelin ağırlığı ise 153 gram olacak. Galaxy C serisinin 26 Mayıs tarihinde resmiyet kazanması bekleiyor.

:: Galaxy C5 modelini nasıl buldunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-c5-onaylandi-71724