urunilani.com hoşgeldiniz!

Galaxy Note 7 Kaç Adet Satacak?

Galaxy Note 7 Kaç Adet Satacak?

Kısa süre önce IDC tarafından açıklanan rapora göre 2016 ikinci çeyrek döneminde 77 milyon akıllı telefon satan Samsung, bir önceki yılla kıyaslandığında satış rakamlarını %5.5 oranında yukarı çekmeyi başardı.

Özellikle Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge satışlarından bir hayli memnun görünen Samsung, önceki çeyrek dönemleriyle de kıyaslandığında iyi bir gelir tablosu ortaya koyuyor.

2016’nın ilk yarısında en çok satan Android telefonlara Samsung’un damga vurduğunu görüyoruz. En çok satan beş akıllı telefon Samsung markasını taşırken, konuya ilişkin haberimize alt bölümden göz atabilirsiniz.

En Çok Satan Android Telefonlar

2016’da en çok satan Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar açıklandı. Açıklanan…

Galaxy Note 7 bu yıl kaç adet satacak?

Analistler bu defa Samsung’un çiçeği burnunda amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy Note 7 için satış tahminlerinde bulunuyor. Yaklaşık iki hafta sonra dünyanın birçok noktasında raflarda göreceğimiz Galaxy Note 7, Hyundai Menkul analisti Kim Dong-won’a göre bu yıl 12 milyon adet satacak.

Galaxy Note 7 Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

Samsung, merakla beklenen Galaxy Note 7 akıllı telefonunu tanıttı. Galaxy Note 7 özellikleri ve…

Kavisli ekran, gelişmiş S-Pen özellikler, suya dayanıklılık, iris tarayıcısı, USB Type-C bağlantı noktası ve kamera tarafındaki gelişmeler, Galaxy Note 7’nin uzun bir süre mobil dünyasında ilgi odağı olacağını gösteriyor.

Analist raporuna göre Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge başarılı satış performanslarını sürdürecek. Ancak Galaxy Note 7 satışlarında, iPhone 7 Plus sonrası düşüş gözlenecek.

:: Galaxy Note 7 satışlarındaki beklenti hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-note-7-kac-adet-satacak-74053