urunilani.com hoşgeldiniz!
Galaxy Note 7 Tasarımı Nasıl Olacak?

Galaxy Note 7 Tasarımı Nasıl Olacak?

Yılın merakla beklenen telefonlarından biri olan Galaxy Note 7 güvenilir kaynaklardan edinilen bilgilere göre ağustos ayı ortalarından tanıtılacak. Telefonun duyurulmasına yaklaşık iki aylık bir süre var. Bu süre zarfında görünüşe bakılırsa bol bol Galaxy Note 7 haberleriyle karşınızda olacağız.

Galaxy Note 6 Özellikleri – Ana Konu

Galaxy Note 6 özellikleri hakkında sızıntılar gelmeye başladı. Bu haberimizde Galaxy Note 6…

Galaxy Note 7’ye ilişkin son sızıntı daha önce Galaxy S6 ve Galaxy S7’ye ait tasarımları haftalar öncesinden sızdıran gazeteci (teknoloji) @ShaiMizrachi cephesinden gerçekleşti. Popüler Android sitesi Android Authority tarafından da teknoloji dünyasına servis edilen görüntü, Galaxy Note 7‘de Galaxy Note 5’e benzer bir tasarımın sürdürüleceğini gösteriyor.

Görüntüdeki kavisli ekrana sahip telefon, Galaxy Note 7 edge modelinin de olacağını gösteriyor. Galaxy Note 5’e göre 0.2 mm daha kalın bir telefon karşımıza çıkacak. Bu da Samsung’un Galaxy Note 7’de daha büyük bir pile yer vereceğini gösteriyor.

Galaxy Note 5 ve Note 7 neredeyse aynı uzunlukta, ancak Note 6 selefine göre daha dar bir kasa yapısı sunacak. Kamera çıkıntısı ise az da olsa varlığını sürdürecek. Dikkat çeken nokta ise Galaxy Note 7 ile birlikte Samsung mobil cihazlarda USB Type-C standardına geçiş yapacak.

Kamera, LED flaş, nabız ölçer sensörü ve telefon üzerindeki fiziksel tuşların konumu ise değişmiyor.

:: Galaxy Note 7’nin tasarımını beğendiniz mi?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-note-7-tasarimi-nasil-olacak-72159