urunilani.com hoşgeldiniz!

Galaxy S8 için test süreci başlıyor!

Galaxy S8 için test süreci başlıyor!

Samsung’un mobil pazardaki geleceği için önemli bir rol üstlenecek olan Galaxy S8 için test sürecinin ne zaman başlayacağı ortaya çıktı. Peki amiral gemisi akıllı telefonun ilk testi için tarih ne?

Galaxy S8’in sesli asistanı detaylandı!

Samsung Galaxy S8 modeli ile birlikte gelecek yeni sesli asistan ile ilgili yeni bilgiler var….

Galaxy S8 için zorlu sınav

Aslen gelecek yılın Şubat ayında gerçekleşecek olan Mobile World Congress (MWC) sırasında tanıtılması beklenilen akıllı telefonun, şimdi ise Nisan ayında tanıtılacağı söyleniyor. Samsung’un bu kararı almasının sebebinin, bu sefer herhangi bir soruna mahal vermemek olduğu açık.

İddialara göre Samsung, Galaxy S8’in ilk prototipleri için gereken parçaları Ocak ayında sipariş ederek cihazın testlerine başlamayı planlıyor. Şubat ayında ise, tedarikçilerden daha iyileştirilmiş cihazlar için daha fazla parçanın teminin talep edilmesi muhtemel gözüküyor.

Mart ayı ise, Galaxy S8 üretimi için en önemli tarih olacak. Nisan ayında piyasaya sürüleceği söylenen amiral gemisi için Samsung’un Mart ayında seri üretime geçeceği düşünülüyor.

Güney Koreli üreticinin Galaxy Note 7’lerde yaşadığı batarya sorunlarının kaynağını hala bulamamasının, Galaxy S8 için ciddi anlamda titizlenmesine sebep olduğunu söylersek sanırız yanlış olmaz.

Galaxy S8 özellikleriyle ilgili yeni bilgiler

Samsung Galaxy S8’in özellikleriyle ilgili yeni bilgiler gelmeye de devam ediyor. Buna göre, cihazda 5.1 inç QHD ekran olacak ve ekran ile gövde oranı yüzde 90 değeriyle karşımıza çıkacak. Ek olarak Galaxy S8’de iris tarama özelliğinin de sunulacağı söylenirken çift kameradan bahsediliyor. Bu kameranın ise 12MP veya 13MP sensöre sahip olacağı düşünülüyor.

Bakalım Samsung Galaxy S8 resmen tanıtılana kadar daha hangi iddia ve sızıntılar ortaya çıkacak?

:: Samsung Galaxy S8’in çıkış tarihi için sizin tahmininiz ne?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-s8-icin-test-sureci-basliyor-76763