urunilani.com hoşgeldiniz!

Gear Fit 2 ve Gear IconX resmen tanıtıldı

Gear Fit 2 ve Gear IconX resmen tanıtıldı

Samsung, artan giyilebilir fitness cihazları pazarına daha fazla uzak kalamadı. Gear Fit 2 ve Gear IconX ile uzun süredir uzak kaldığı bu pazara geri döndü. Aslında Nisan ayında sızan fotoğraflar ve detayları nedeniyle birçok kişi Samsung’un tanıtacağı ürünler hakkında fikri vardı. Gerçekleşen tanıtımla ürünler gün yüzüne çıktı.

2014 yılında tanıtılan Gear Fit’ten farklı olarak Gear Fit 2, dahili GPS bulunduruyor ve bağımsız müzik oynatıcı olarak kullanılabiliyor. Gear Fit 2 ile beraber tanıtılan kablosuz kulaklık; Gear IconX de egzersiz takibi yapabiliyor ve 4 GB dahili hafızası sayesinde bağımsız müzik oynatıcı görevi görebiliyor.

Gear IconX, kablosuz ve Bluetooth kulaklık. Diğer Bluetooth kulaklıklardan farklı olarak kulaklıklar birbiriyle kabloya ihtiyaç duymuyor. İçerisindeki dahili 4 GB hafızası sayesinde içerisine kendi müziklerinizi yükleyebiliyorsunuz.

Eğer müziğinizi telefon üzerinden gerçekleştirirseniz çalma süresi 90 dakika iken dahili hafızadan müzik dinlerseniz 3.5 saat çalma süresine ulaşıyorsunuz. IconX’in diğer Bluetooth kulaklıklardan ayrıldığı noktaysa sizin yaptığınız spora yönelik bilgileri topluyor. Ayrıca Samsung’un S Health platformunu destekleyen cihazlarla da iletişim halinde kalıyor.

Samsung’un bir diğer ürünüyse Gear Fit oldu. 2014 yılında çıkan ilk versiyonun tasarımı ve özellikleri değiştirilerek ortaya çıkarıldı. Dahili GPS ve otomatik sensörü spor aktivitelerinizi takip etme özelliğine sahip. Super AMOLED ekranında bilgileri takip edebilirsiniz.

Gear Fit 2 modeli 10 Haziranda 179 dolara, Gear IconX ise 199 dolara Temmuz ayında satışa sunulacak.

KAYNAK : http://teknolojioku.com/haber/gear-fit-2-ve-gear-iconx-resmen-tanitildi-35924.html