urunilani.com hoşgeldiniz!

Gear Fit 2 Yeniden Sızdırıldı!

Gear Fit 2 Yeniden Sızdırıldı!

Samsung’un yakın zamanda tanıtması beklenilen akıllı bilekliği Gear Fit 2 yeni bir sızıntı ile gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde basın görselleri ortaya çıkan Gear Fit 2, bu defa tanıtım görselleriyle bizleri selamladı.

Gear Fit 2, Basın Görselleriyle Sızdı!

Samsung’un akıllı bilekliği Gear Fit 2 yeni bir sızıntı ile karşımızda. Geçtiğimiz günlerde…

İşte Gear Fit 2!

İlk sızıntıların geçtiğimiz ay gelmeye başladığı Samsung’un yeni akıllı bilekliği Gear Fit 2, yeniden karşımızda. Modele ait birçok görüntünün yer aldığı yeni sızıntıda Gear Fit 2 ile yapılabilecek birçok şeyi görebiliyoruz.

Gear Fit ile benzer bir tasarım anlayışıyla gelecek olan Gear Fit 2, 1.84 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran ile gelecek. 4 GB dahili depolama kapasitesinin yer alacağı modelde GPS ve BioProcessor bulunacak.

BioProcessor ile Gear Fit 2 deri sıcaklığı, kalp atış hızı, kalp ritmi ve vücut yağ oranlarını ölçebilecek. Yenilenen bir arayüze sahip olan Gear Fit 2, çeşitli Fitness uygulamaları, harita uygulaması, AccuWeather anlaşmalı hava durumu uygulamasını bünyesinde barındıracak.

Siyah, bordo ve mavi renk seçeneklerine sahip olacağı görülen Gear Fit 2, büyük bir ihtimalle önümüzdeki ay tanıtılacak.

:: Samsung Gear Fit 2 akıllı bilekliği nasıl buldunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/gear-fit-2-yeniden-sizdirildi-71768