urunilani.com hoşgeldiniz!

Gear S2’nin Yetenekleri Artacak

Gear S2'nin Yetenekleri Artacak

Tasarım, döndürülebilir çerçeve ve özellikleri itibariyle en iyi akıllı saat çözümlerinden biri olarak gösterilen Gear S2 için büyük bir güncellemenin yolda olduğu bilgisi verildi.

Samsung’a yakın ve güvenilir kaynaklar arasında yer alan SamMobile sitesine göre, Güney Koreli üretici Gear S2 akıllı saat için yakın gelecekte kapsamlı bir güncelleme yayına alacak.

Gear S2 için yayınlanacak güncelleme neler getirecek?

Güncelleme ile birlikte kullanıcılar artık kişisel fotoğraflarını duvar kağıdı olarak seçebilecek. Yeni saat yüzlerinin de eşlik edeceği güncelleme uyku düzenini takip edecek özelliği nihayet Gear S2 akıllı saate getirecek.

Güncelleme ayrıca; fitness istatistiklerinin Facebook üzerinden paylaşılması sağlayacak. Daha iyi bildirim yönetimi için yeni bir menü, hava uygulamasına Ultraviyole Endeksi bilgilerinin eklenmesi ve S-Vioce sesli asistan özelliğini kullanarak bir zamanlayıcı başlatmak, güncelleme kapsamında diğer önemli gelişmeler olacak.

Samsung Gear S2 İnceleme

Samsung Gear S2 Classic ve Gear S2 modelleri ofisimize geldi. Biz de sizler için detaylı bir…

Gear S2 için yayınlanacak güncellemenin, iOS işletim sistemi uyumu getirip getirmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Son olarak Samsung’un bu yıl eylül başında gerçekleşecek IFA 2016 etkinliğinde Gear S3 akıllı saati duyurması bekleniyor.

:: Gear S2 akıllı saat için yayınlanacak güncelleme hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/gear-s2nin-yetenekleri-artacak-73233