urunilani.com hoşgeldiniz!

Gear S3 Frontier ve Classic satışa çıkıyor!

Gear S3 Frontier ve Classic satışa çıkıyor!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Berlin’de düzenlenen IFA 2016 fuarında duyurusunu gerçekleştirdiği yeni akıllı saati Gear S3‘ün büyük beğeni toplayan Classic ve Frontier modellerini, aradan uzun bir süre geçmesine rağmen halen global pazarda satışa sunmadı.

Yeni Gear S3 Modelleri Tanıtıldı!

Samsung, uzun bir süredir merakla beklenilen yeni akıllı saatleri Gear S3 Classic ve Gear S3…

Sevindirici haber ise, bugün Samsung’dan geldi. Güney Koreli üretici, Gear S3 Classic ve Frontier modellerini global pazarda satışa sunmaya hazırlandığını kendi internet sitesinde duyurdu.

18 Kasım tarihinden itibaren satın alınabilecek!

Firmanın anavatanı olan Güney Kore‘de satışına başlanan Gear S3 ikilisi, 18 Kasım tarihinden itibaren İngiltere, Fransa, Almanya, ABD, Avustralya, Dubai ve Singapur’da satışa sunulacak.

Ayrıca, Gear S3’te yer alan Samsung Pay teknolojisi ABD, Avustralya ve Singapur gibi ülkelerde kullanıcıların oldukça hızlı bir şekilde ödeme yapabilmelerini sağlıyor.

Gear S3 Classic ve Frontier kullanıcılara neler sunuyor?

1.3 inç büyüklüğünde 360×360 piksel çözünürlük sunan ve Gorilla Glass SR+ koruma teknolojisine sahip olan ekranın yer aldığı Gear S3 ikilisi, gücünü 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden alıyor.

Samsung ofisine polis baskını!

Teknoloji devi Samsung ofisine savcılar tarafından baskın yapıldı. Güney Kore’deki büyük…

S3 Frontier modelinde Wi-Fi ve Bluetooth’un yanı sıra, opsiyonel olarak LTE bağlantı seçeneği sunuluyor. 380 mAh bataryası bulunan ikili, IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklılık sunuyor.

:: Samsung Gear S3 Frontier ve Classic modellerini beğeniyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/gear-s3-frontier-ve-classic-satisa-cikiyor-76829