urunilani.com hoşgeldiniz!

Haftanın Mobil Oyunları – 5 Haziran

Haftanın Mobil Oyunları - 5 Haziran

Oyun sektörünün mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı.

Haftanın en iyi ve en yeni mobil oyunları

Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

Haftanın Mobil Oyunları – 29 Mayıs

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yeni çıkan oyunları sizler için bir araya getiriyoruz….

İşte haftanın mobil oyunları

Bir başka haftanın Mobil oyunları bölümünde, en iyi ve en yeni Mobil oyunları sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Mobil oyunları.

Transformers: Earth Wars

Transformers filmlerini ve karakterlerini sevenler için oldukça başarılı bir alternatif olan Transformers: Earth Wars, haftanın başarılı strateji oyunlarından. 61 MB boyutlarında olan Transformers: Earth Wars, eğlenceli bir oynanışa sahip.

Backflip Studios firmasının yeni oyunu olan Transformers: Earth Wars, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.

:: Transformers: Earth Wars oyununu Android için buradan indirebilirsiniz. :: Transformers: Earth Wars oyununu iOS için buradan indirebilirsiniz.

sonraki

KAYNAK : http://shiftdelete.net/haftanin-mobil-oyunlari-5-haziran-72147