urunilani.com hoşgeldiniz!

HP, Ekran Kalemi ve Klavye Destekli Envy Note 8′i Duyurdu!

HP, Ekran Kalemi ve Klavye Destekli Envy Note 8′i Duyurdu!

HP, Ekran Kalemi ve Klavye Destekli Envy Note 8i Duyurdu!HP, düzenlediği etkinlikle oyuncu bilgisayarı gibi ürünlerinin tanıtımı ile birlikte mobil tarafta da yeni bir ürün ile karşımıza çıktı. Envy Note 8ismiyle tanıtımı yapılan ürün, ekran kalemi ve klavye ile destekli olup ofis kullanımına uygun, şık bir cihaz olarak karşımızda. 8 inçboyutunda Full HD (1,920 x 1,200 piksel) çözünürlük sunan Corning Glass 3 koruma kaplı ekran ile gelen Envy Note 8, kutu içerisinde bir ekran kalemi ile birlikte satılacak. Ayrıca istenirse tableti dik veya yatay konumda kullanım imkanı sağlayan touchpad destekli klavye aksesuarlı paket de tercih edilebilir.

HP, Ekran Kalemi ve Klavye Destekli Envy Note 8i Duyurdu!

Teknik özelliklerine bakacak olursak; 1.84GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Intel Atom x5 Z8300 işlemcisinden ve 2GB RAM belleğinden gücünü alan 7.7mm kalınlığa ve 362 gram ağırlığa sahip tablet, 32GB depolama alanı, 5MP çözünürlüğünde arka kamera, 2MP çözünürlüğünde ön kamera ve 6 saate varan kullanım imkanı sağlayan batarya ile donatılmış.

HP, Ekran Kalemi ve Klavye Destekli Envy Note 8i Duyurdu!

Fiyat konusunda; HP Envy Note 8′i ekran kalemi ile birlikte 329$ fiyat etiketi ile alabiliyorken, klavyeli modelini tercih ederseniz 429$ ödemelisiniz. Son olarak modelin satışına kasım ayında başlanacağını belirtelim.