urunilani.com hoşgeldiniz!
HP Elite x3 Fiyat ve Çıkış Tarihi

HP Elite x3 Fiyat ve Çıkış Tarihi

HP’nin şubat ayında gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi’nde lanse ettiği üst düzey akıllı telefon Elite x3‘ün fiyatı ve çıkış tarihine ilişkin ilk bilgiler nihayet geldi. Tanıtıldığı dönem mobil dünyasında yoğun ilgi gören HP Elite x3, Windows 10 Mobile işletim sistemi ve Snapdragon 820 işlemcisini bir arada sunan ilk akıllı telefon olma özelliğine sahip.

HP Elite x3 özellikleri

6 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü AMOLED ekran ile donatılan akıllı telefon, dört çekirdekli Snapdragon 820 işlemcisinden güç alıyor. 4GB RAM ve artırılabilir 64GB dahili depolama Elite X3’ün bellek birimini oluşturuyor.

HP’nin yeni nesil Windows akıllı telefonu donanım tarafından iddialı bir paket sunuyor. 16 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kameranın yer verildiği telefona ayrıca IP67 sertifikası, Bang & Olufsen destekli stereo hoparlör, USB Type-C bağlantı noktası, kablosuz şarj desteğine sahip 4.150 mAh kapasiteli pil, parmak izi tarayıcısı ve iris tarayıcısı eşlik ediyor.

HP Elite x3’te Windows 10 Continuum özelliği de mevcut. Amiral gemisi akıllı telefonu dilerseniz büyük ekranlara bağlayarak Windows 10 yüklü bir bilgisayara dönüştürebilirsiniz. 

iPhone Satışları Apple’ı Olumsuz Etkiledi!

2016 yılında ilk kez düşüş gösteren iPhone satışları Apple’ı en büyük mobil pazarda beşinci…

HP aynı zamanda telefonla birlikte üzerinde DisplayPort, iki USB, bir adet USB Type-C ve Ethernet bağlantı noktası bulunan Desk Dock isimli aksesuarı duyurdu. Telefona eşlik eden bir diğer ürün ise 12.5 inç ekrana sahip Mobile Extender isimli monitör çözümü olmuştu.

HP Elite x3 fiyat ve çıkış tarihi

Neowin.net sitesinde yer alan habere göre Elite x3 eylül ayında raflarda olacak. Telefon 699 euro fiyat etiketine sahip olacak.

KAYNAK : http://shiftdelete.net/hp-elite-x3-fiyat-ve-ozellikler-73242