urunilani.com hoşgeldiniz!

HTC Butterfly Mini’nin canlı görüntüleri sızdırıldı

HTC Butterfly Mini'nin canlı görüntüleri sızdırıldı

Şimdiye kadar birçok kez HTC Butterfly Mini geleceği konusunda bilgiler sızdırılmıştı. Yeni yayınlanan raporda ise bir sonraki HTC Butterfly Mini’ye ait olduğu iddia edilen görseller yayınlandı.

HTC, en son Butterfly serisi akıllı telefonunu duyuralı bir yıldan fazla bir zaman oldu. En son geçen yıl Eylül ayında HTC Butterfly 3 modeli tanıtılmıştı. Sızdırılan prototip görüntüler telefonun ön kısmını gösteriyor. Görseldeki telefon prototip olduğu için nihai tasarıma göre farklılık gösterebilir.

HTC Butterfly 3 hangi özelliklerle gelmişti?

Geçen yılki Butterfly 3 akıllı telefon, 5,2 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü LCD ekrana sahip ve 64 bit sekiz çekirdekli Snapdragon 810 işlemci ile güçlendirilmişti. Butterfly 3’te 3GB RAM yer alıyor. 32GB dahili depolamanın kullanıldığı akıllı telefonda 2TB’a kadar microSD kart desteği sunuluyor.

Butterfly 3’te çift arka kamera sistemine yer verilmişti ve ikinci kamera daha çok mesafe bilgisi ve efekt uygulamasında devreye giriyordu. Telefonun ana kamerası 20.2MP çözünürlükte. Çift LED flaşla desteklenen ve 4K video kaydı gerçekleştiren arka kamera optik görüntü sabitleme teknolojisini barındırıyor. Ön bölümde ise F/2.0 lensle gelen 13MP çözünürlüklü BSI sensör kullanılmış. Ön kamera Full HD video kaydı gerçekleştiriyordu.

HTC’nin yeni nesil Butterfly modelinde de oldukça etkileyici özelliklere yer vermesi bekleniyor. Telefonun ne zaman tanıtılacağı belli değil ancak şirketin üzerinde çalıştığına kesin gözüyle bakılıyor.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda sızdırılan Butterfly Mini görsellerini inceleyebilirsiniz.

KAYNAK : http://teknolojioku.com/haber/htc-butterfly-mininin-canli-goruntuleri-sizdirildi-38748.html