urunilani.com hoşgeldiniz!

HTC Desire 828’in çift SIM kartlı versiyonu görüldü!

HTC Desire 828’in çift SIM kartlı versiyonu görüldü!

Geçtiğimiz ay duyurulan HTC Desire 828 modelinin özel bir versiyonu görüldü. Önümüzdeki hafta itibariyle HTC Desire 828, çift SIM kartlı olarak satışa çıkacak.

HTC Desire 828’in çift SIM kartlı versiyonu görüldü!

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, geçtiğimiz Kasım ayı içerisinde Çin’de yeni bir model duyurmuştu.HTC Desire 828 olarak duyurulan cihaz, orta ve üst segment arasındaki konumu ile dikkat çekmişti. Telefonun şimdi özel bir versiyonu görüldü.

Desire serisindeki tek OIS (optik görüntü sabitleme) desteğine sahip akıllı telefon olan Desire 828’in çift SIM kartlı versiyonu önümüzdeki hafta satışa çıkacak. Telefon OIS desteği haricinde de kamerasıyla ilgi çekiyor. HTC UltraSelfie teknolojisi, OIS desteği ile birlikte başarılı fotoğraflar vaad ediyor. İlk etapta sadece Hindistan’da satılacak olan bu cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Telefon yaklaşık 300 Dolarlık bir fiyatla 14 Aralık tarihinde satılacak. Çift SIM kartlı telefonlar genellikle Çin ve Hindistan pazarlarında daha çok ilgi görüyor. Avrupa’ya doğru yaklaştıkça bu ilgi azalıyor.

Ülkemizde HTC Desire serisinden çift SIM kartlı modeller bulmak mümkün. Dolayısıyla Desire 828’in de Türkiye’de satışa çıkmasını beklemek yanlış olmaz. Ancak firmadan yapılan resmi bir açıklama henüz mevcut değil.