urunilani.com hoşgeldiniz!

Huawei’den sporculara özel akıllı saat: Fit

Huawei'den sporculara özel akıllı saat: Fit

Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olan Huawei‘nin, dün düzenlediği lansmanda Mate 9’un yanı sıra tanıttığı ürünlerden birisi de, Huawei Fit oldu.

Huawei Mate 9 duyuruldu!

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, uzun süredir gündemden düşmeyen Mate 9 modelini resmi…

Bir akıllı saatten ziyade fitness takipçisi olarak nitelendirilen Huawei Fit, geçtiğimiz yıl Pebble’ın satışa sunduğu Time Round modeli ile tasarımsal anlamda oldukça benzerlik gösteriyor.

Huawei Fit kullanıcılara neler sunuyor?

Yürüyüş, koşu ve uyku sırasında faaliyetlerinizi izleyen Huawei Fit, adım sayar, kalori hesaplama ve uyku süresi ölçüm yeteneklerine sahip. Android ve iOS işletim sistemli cihazlar ile uyumlu olan akıllı saat, Huawei’nin uygulaması ile kolayca eşleştirilebiliyor.

1.04 inç büyüklüğündeki yuvarlak ekranında 208×208 piksel çözünürlük sunan akıllı saat, gelen aramaları ve mesajları kolayca takip edebilmenizi sağlıyor.

İki saatten kısa bir sürede tam şarj olan 80 mAh kapasiteli bataryası ile 30 güne kadar bekleme süresi sunan Huawei Fit, normal kullanımda yaklaşık 6 günlük bir pil ömrü sunuyor.

IP68 sertifikası sayesinde suya karşı dayanıklı olan Huawei Fit, 35 gram ağırlığında. 4 farklı renk seçeneğine sahip olan akıllı saat, 129.99 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

:: Huawei Fit modelini beğendiniz mi?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/huawei-fit-duyuruldu-76647