urunilani.com hoşgeldiniz!

Huawei’den Yeni Honor Geliyor!

Huawei'den Yeni Honor Geliyor!

Hızla gelişen akıllı telefon pazarının önemli oyuncularından Huawei, önümüzdeki günlerde yeni Honor modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Altın Kaplama Huawei P9 Satışa Sunuldu

İngiltere merkezli Goldgenie firması Huawei P9 modelinin altın kaplama versiyonunu satışa sundu….

Yeni Huawei Honor Sanal Gerçeklikle Tanıtılacak!

Huawei’nin yeni Honor modelini tanıtacağı etkinlik, son zamanların en gözde teknolojisi sanal gerçeklik ile gerçekleştirilecek.

Hayatımızın birçok alanında yavaş yavaş yer etmeye başlayan sanal gerçeklik gözlükleri, bu gibi bazı etkinliklerde de kullanılıyor. Zira birçoğunuzun da hatırlayabileceği gibi OnePlus 2 tamamen sanal gerçeklik üzerinden tanıtılmıştı. Keza Galaxy S7 tanıtımının bir kısmında da sanal gerçeklik gözlükleri kullanılmıştı.

Hızlı, Sağlam ve Uygun Fiyatlı: İşte Yeni Huawei Honor!

Davetiyede yer alan bilgilere göre sanal gerçeklik kullanılarak yapılacak olan tanıtım, 20 Haziran tarihinde gerçekleşecek.

Davetiyede hızlı, sağlam ve uygun fiyatlı vurgusunun yapıldığı yeni Huawei Honor modelinin Avrupa pazarına yönelik bir cihaz olması bekleniyor. Yapılan tahminler ise Huawei Honor 8 modelini işaret ediyor.

Bir Sonraki Nexus Telefonu Kim Üretecek?

Yeni Nexus telefonda Google ile işbirliği yapacak üretici kesinlik kazandı. Merak edilen diğer…

Geçtiğimiz günlerde yeni Nexus modelinin de üreticisi olacağını duyuran Huawei bakalım yeni Honor modeliyle bizlere neler sunacak?

:: Yeni Huawei Honor modelinden beklentiniz neler?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/huawei-yeni-honor-modelini-tanitacak-72144