urunilani.com hoşgeldiniz!

iPhone 6s Türkiye’de ön satışa çıktı, kontratlı fiyat tam 6864 TL!

iPhone 6s Türkiye’de ön satışa çıktı, kontratlı fiyat tam 6864 TL!

iphone-6s-ozellik

iPhone 6s Türkiye’de ön satışa çıktı, kontratlı fiyat tam 6864 TL!

Apple’ın 9 Eylül’de tanıtıp, 25 Eylül’de 12 ülkede satışa sunduğu yeni telefonları iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleri, Türkiye’de bugün (9 Ekim) itibariyle ön satışa çıktı.

Turkcell, Vodafone ve Avea tarafından ön siparişe açılan iPhone 6s modelleri, Türkiye’de 16 Ekim Cuma gününden itibaren kullanıcılarla buluşturulacak. iPhone 6s almak isteyenler, bugünden itibaren Türkiye’deki GSM operatörlerinin internet siteleri üzerinden ön kayıt yapabiliyor.

Ön satış için Avea ve Vodafone kontratsız fiyatlarını henüz açıklamazken, Turkcell’de peşin olarak açıklanan en ucuz iPhone 6s (16 GB’lik iPhone 6s) fiyatı 3079 TL, en pahalı iPhone 6s (128 GB’lik iphone 6s Plus) fiyatı ise 4279 TL oldu

Kontratlı fiyatlar 4800 TL’den başlıyor

iPhone6s-2Up-HeroFish-PR-PRINT

24 ay kontratlı fiyatlara bakıldığında ise yeni iPhone’unu kontratlı almak isteyen tüketicilerin 24 ayda ödeyeceği minimum tutar ise4800 TL‘den başlıyor. Operatör kanalıyla taksitli alınacak olan iPhone 6s için ödenecek toplam ücret 6864 TL‘ye kadar ulaşıyor. Avea’nın ön satışta, kontratlı iPhone 6s tekliflerini henüz açıklamadığını da belirtelim.

iPhone 6s modellerini Turkcell’den almak için buradan, Vodafone’dan almak için buradan ve Avea ile Türk Telekommağazaları üzerinden almak için ise şuradan ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Apple‘ın iPhone 6s modelleri, 16 Ekim Cuma gününden itibarenoperatörlerin mağazaları ve online satış kanallarını yanısıra, teknoloji marketler ve e-ticaret mağazalarında Türkiye’deki tüketicilerin karşısına çıkacak. Haftaya cuma günü Apple Türkiye tarafından da satışa sunulacak olan iPhone 6s modelleri için açıklanan resmi satış fiyatlarına buradan erişebilirsiniz.