urunilani.com hoşgeldiniz!

iPhone 7 Cephesinden Yeni Sızıntılar!

iPhone 7 Cephesinden Yeni Sızıntılar!

Apple’ın eylül ayında tüketicilerin beğenisine sunacağı yeni telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cephesinden sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Güvenilir sızıntı kaynağı Steven Hemmerstoffer, iPhone 7’nin kasasına ait yeni görüntüler yayınladı. Söz konusu görüntüler Apple’ın iPhone 7’de radikal değişiklikler sergileyeceğini gösteriyor.

iPhone 7 Basın Görselleri Sızdırıldı!

Apple’ın önümüzdeki aylarda tanıtacağı yeni akıllı telefonu iPhone 7, şu ana kadar gördüğümüz en…

iPhone 7 ses konusunda iddialı olacak

İlk olarak; iPhone 7’de ikisi altta, diğer ikisi üstte olmak üzere dört adet hoparlör yer alacak. iPhone 7’nin iPad Pro tabletlerden miras alacağı bu özellik telefonun ses konusunda ne derece yetenekli olacağının ipuçlarını veriyor.  Dört adet stereo hoparlöre sahip olacak iPhone 7’nin ses donanımında bu defa Beats Audio imzası da görebiliriz.

Önemli bir değişim kamera tarafında da yaşanacak. iPhone 6s ile karşılaştırıldığında daha büyük bir kamera sensörünün bizleri karşılayacağını söyleyebiliriz.

Kamera çıkıntısı iPhone 7’de de varlığını sürdürecek; çözünürlük miktarının ise değişmesi beklenmiyor. iPhone 7 Plus modelinde ise LG cephesinden tedarik edilecek çift kameranın kullanılacağı gelen haberler arasında.

iPhone 7’de daha büyük kamera yer alacak

Kamerada bir diğer önemli değişiklik LED flaşın konumunda olacak. iPhone 4’ten beri kameranın yan tarafına konumlandırılan LED flaş bu defa kamera sensörünün altında olacak. Çift LED flaş kullanımının devam edip etmeyeceği ise şimdilik belirsiz bir durum.

iPhone 7’de iPhone 6s tasarımı genel anlamda sürdürülecek. Anten çizgilerinin alt ve üst kenarlara kaydırılması ve 3.5 mm kulaklık girişinin telefondan kaldırılması yeni görüntülerde dikkat çeken diğer ayrıntılar.

iPhone 7 256 GB Hafızayla mı Gelecek?

Apple’ın merakla beklenilen yeni akıllı telefonu iPhone 7 hakkında yepyeni sızıntılar ortaya…

:: Sizce iPhone 7 fark oluşturan bir telefon olacak mı?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/iphone-7-cephesinden-yeni-sizintilar-71741