urunilani.com hoşgeldiniz!

iPhone 7 Ne Zaman Tanıtılacak?

iPhone 7 Ne Zaman Tanıtılacak?

Bugüne dek birçok sızıntıda karşımıza çıkan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerine ilişkin ilk kez bir tanıtım tarihi zikredildi.

Mobil dünyasının güvenilir bilgi kaynağı Evan Blass (@evleaks) yeni nesil iPhone’ların 12 Eylül haftasında tanıtılacağı yönünde bir bilgi paylaştı. Bu gelişme 2016 model iPhone’ların 12-16 Eylül tarihleri arasında tanıtılacağını gösteriyor.

Apple, 2012 yılında duyurduğu iPhone 5’ten beri (iPhone SE dışında) telefon tanıtımlarını eylül ayında gerçekleştiriyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için de yine eylül ayı işaret ediliyordu, ancak ilk kez bir zaman aralığının dillendirildiğini görüyoruz. 

Evan Blass’ın iPhone 7 yerine “iPhone 2016” ifadesini kullanması dikkatimizden kaçmazken, popüler sızıntı kaynağı daha önceki bir paylaşımında Apple’ın bu yılki telefonlarda “iPhone 7” yerine farklı bir isimlendirme tercih edebileceğini iddia etmişti.

Rose Gold iPhone 7 Bu Videoda!

iPhone 7 ile ilgili sızıntılar hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de iPhone 7’nin Rose Gold renkli…

Neredeyse her gün bir sızıntı eşliğinde karşımıza çıkan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus bu defa kısa bir videoda görüntülendi. Anten şeritleri ve kamera sensörlerindeki fark, iPhone 6s ve iPhone 7 modellerini tasarım noktasında birbirinden ayıran iki önemli detay olacak.

KAYNAK : http://shiftdelete.net/iphone-7-ne-zaman-tanitilacak-73663