urunilani.com hoşgeldiniz!

iPhone 7’de Dahili Depolama Nasıl Olacak?

iPhone 7'de Dahili Depolama Nasıl Olacak?

iPhone 7 cephesinden gelişmeleri hız kesmeden aktarmaya devam ediyor. Güvenilir kaynaklar merakla beklenen telefon serisine ilişkin önemli bilgilere açıklık getiriyor.

Hafıza kart desteği sunmadığı gerekçesiyle 16GB’lık iPhone modeller fazlasıyla eleştiriliyor. Bugün Android ekosisteminde orta segment modellerin dahi 32GB dahili depolama ile çıkış yaparken, Apple’ın üst düzey bir performans sergileyen iPhone 6s serisi modellerde 16GB kullanmasını anlayabilmiş değiliz.

Eylül ayında tanıtılacak iPhone 7 modellerde ise neyse ki durum değişecek. Wall Street Journal, iPhone 7 standart modellerde 32GB dahili depolama kullanılacağını onaylayan yeni bir rapor yayınladı.

WSJ kaynağını gizli tutarken, sitenin daha önceki iPhone modellerine ilişkin aktardığı haberlerle güvenilirliğini defalarca kanıtladığını belirtmekte yarar var. iPhone 7’de dahili depolama birimi 32GB / 64GB / 256GB şeklinde; iPhone 7 Plus’ta ise 32GB / 128GB / 256GB şeklinde olacak.

iPhone 7 Plus Su Geçirmez mi Olacak?

Her geçen gün yeni bir söylentinin ortaya çıktığı iPhone 7 Plus, Foxconn’un şirket içerisinde…

Raporda ek olarak 5.5 inçlik iPhone 7 Plus modelinde alan derinliğinde ve fotoğraf kalitesini artırmada kullanılmak üzere çift kamera sensörüne yer verileceği bildiriliyor. 4.7 inçlik iPhone 7’de ise tek kamera kullanılacak, ancak iPhone 6s ile karşılaştırıldığında daha gelişmiş bir kamera sensörü bizleri karşılayacak. 

Raporda ayrıca iPhone 7 modellerinin kulaklık girişinden yoksun bir tasarıma sahip olacağı da yetkililer tarafından bir kez daha onaylanıyor.

:: iPhone 7 cephesindeki son gelişmeler hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/iphone-7-dahili-depolama-nasil-olacak-73138