urunilani.com hoşgeldiniz!

iPhone 7s beklentileri karşılayacak mı?

iPhone 7s beklentileri karşılayacak mı?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin halefi olarak karşımıza çıkacak olan yeni iPhone modellerinin beklenen önemli bir özelliği sunmayacağı iddia ediliyor. Öte yandan yeni bir renk seçeneği ise bazı kullanıcıların yüzünü güldürebilir.

iPhone 6S modellerinin pil sorunu çözülüyor!

Apple, iPhone 6S’te batarya problemi yaşayanlar için pil değişim programı başlatmıştı….

iPhone 7s ile kırmızı renk seçeneği

Son iddialara göre, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modelleri yeni bir renk seçeneği sunacak. Siyah, Simsiyah, Gümüş, Altın ve Roze Altın renk seçeneklerinden sonra sunulacak bu seçeneğin ise Kırmızı olduğu söyleniyor. Bu renk seçeneğine talebin nasıl olacağını ise ürün çıktıktan sonra öğrenebileceğiz.

iPhone 7s modellerinde kablosuz şarj olmayacak mı?

Diğer bir iddia ise maalesef üzücü. Birçok iPhone kullanıcısının uzun zamandır beklediği kablosuz şarj özelliğinin iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modellerinde sunulmayacağı söyleniyor. Ek olarak yine daha önceki iddialarda yer alan cam kasanın da akıllı telefonlarda sunulmama ihtimalinden bahsediliyor.

iPhone 7S ve iPhone 7S Plus için bu anlamda sadece dahili bileşenlerde bir güncelleme yapılacağı bekleniyor. Şimdilik en yüksek ihtimal ise, A10 çipinin yerini A11 çipinin alması.

iPhone 8 için beklentiler yüksek

Gelecek yıl için üç yeni iPhone modelinden bahsedilmeye devam ediliyor. En radikal değişiklikleri ise iPhone 7S modellerinden ciddi anlamda ayrılacak olan iPhone 8’de göreceğiz gibi gözüküyor. Tamamen farklı bir tasarım, OLED ekran, fiziksel olmayan Ana Ekran tuşu şimdilik kesin gözüyle bakılan farklılıklar arasında yer alıyor.

Gelecek yıl yeni iPhone modelleri tanıtılana kadar daha birçok iddianın ileri sürüleceği kesin. Bakalım bunların ne kadarı doğru çıkacak?

:: 2017 model iPhone akıllı telefonlar için beklentileriniz neler?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/iphone-7s-beklentileri-karsilayacak-mi-77563