urunilani.com hoşgeldiniz!

iPhone 7’ye Eşlik Edecek Kulaklık Sızdı

iPhone 7'ye Eşlik Edecek Kulaklık Sızdı

Kısa süre önce sızan görüntüler iPhone 7’de kulaklık girişinin olmayacağını bir kez daha onaylamıştı. Görüntülere göre Apple telefonda kulaklık girişi yerine ikinci bir hoparlör ızgarası kullanacak.

Çift hoparlör elbette iPhone 7’yi ses çıkışı noktasında daha iddialı bir hale getirecektir. Ancak standart kulaklık girişinin olmayışı hala birçok kullanıcının canını sıkmıyor değil.

Kulaklık  Lightning girişi üzerinden bağlanacak

Gün içerisinde yayınlanan bir başka görüntünün ise iPhone 7’ye eşlik edecek kulaklığa ait olduğu iddia edildi. Görüldüğü üzere EarPod kulaklık telefona Lightning girişi üzerinden bağlanacak.

Görüntülerin gerçek olup olmadığı her zamanki gibi kesinlik arz etmiyor. Ancak bu noktada bugüne dek birçok sızıntının gerçekleşmesi iPhone 7 modellerinde kulaklık girişinden yoksun bir tasarımın kullanılmasını kesin hale getirdi diyebiliriz. 

iPhone 7 Home Tuşunda Büyük Yenilik

iPhone 7’deki en büyük yeniliklerden biri de görünüşe bakılırsa home butonunda karşımıza çıkacak….

Apple’ın ek olarak geçiş döneminde standart kulaklığa sahip kullanıcılar için kutu içeriğinde bir dönüştürücüye yer vereceği de gelen haberler arasında. Kanaatimiz ise Apple’ın söz konusu dönüştürücüyü ayrıca satışa sunması şeklinde.

:: Kulaklık girişinden yoksun iPhone 7 hakkında ne düşünüyorsunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/iphone-7-kulakligi-sizdirildi-72954