urunilani.com hoşgeldiniz!

Kod Yazmadan Uygulama Geliştirin!

Kod Yazmadan Uygulama Geliştirin!

Uygulama geliştirmek isteyen veya hali hazırda mobil uygulama sektöründe yer alan kişi veya şirketler, uygulama geliştirmenin daha hızlı, daha güvenilir ve daha kolay hale gelmesini arzu ederler.

Yapılacak uygulamanın, kapsamlı özelliklerini ve güvenirliğini kaybetmeden, geliştirme sürecini kısaltabilmek, aynı zamanda maliyetlerin düşürülmesine de olanak sağlar. Ayrıca bu özellikler, pazardaki yerlerini sağlamlaştırmak ve hedef kitlelerine ulaşmak isteyen şirketlerin, ihtiyaç duydukları mobil uygulamaya, uygun bütçeyle sahip olmalarını mümkün hale getirir. 

İşte tüm bu beklentileri karşılayabilmeyi hedefleyen Flexapp, 10 yıldan uzun süredir edindiği tecrübeleri ile tasarladığı Mobil Uygulama Geliştirme Platformu’nun beta versiyonunu kullanıcılarla buluşturdu.

Tamamen yerli bir ekip tarafından geliştirilen Flexapp Platformu, zorlu bir öğrenme sürecine sahip mobil uygulama geliştiriciliğini olabilecek en hızlı, güvenilir ve daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor. Flexapp, geliştirme sürecini uzatan fakat önemli olan özellikleri kendi bünyesinde çözerek geliştiricilere, “Kod yazmadan” ve fazladan iş gücü gerektirmeden gelişmiş mobil uygulamalar yapabilen, öğrenimi kolay bir ortam vaad ediyor.

Flexapp ekibi, tüm Flexapp geliştiricilerine ücretsiz olarak sunulması planlanan Flexapp University yüksek etkileşimli online kursun çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Önümüzdeki birkaç ay içerisinde Flexapp ile ilgili detaylı bilgilerin yer alacağı dokümantasyon ve Flexapp University platformunun geliştiriceler ile buluşması hedefleniyor.

Yurt içinde hayata geçirilen ve kısa bir süre zarfında yurt dışına açılması planlanan Flexapp, sağladığı hizmetlerle, rekabetin arttığı mobil ortamda yer almak isteyen fakat yüksek geliştirme maliyetleri sebebi ile mobil uygulamalarını yaptıramayan kobilerin de, öğrenme ve geliştirme süreci kısalmış böylelikle maliyeti düşmüş mobil uygulamayı Flexapp Geliştiricileri’ne yaptırabilmelerine olanak sağlar.

Flexapp sitesine gitmek için tıklayın

:: Mobil uygulama geliştirmek istiyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/kod-yazmadan-mobil-uygulama-gelistirilir-mi-74037