urunilani.com hoşgeldiniz!

Konforun ve Kaliteli Sürüş Keyfinin Yeni Adı : Fiat 500X

Konforun ve Kaliteli Sürüş Keyfinin Yeni Adı : Fiat 500X

Dayanıklılık, konfor ve kaliteyi özgün bir tasarımla buluşturan Fiat 500’ün son üyesi 500X, Pop, Popstar ve Cross Plus olmak üzere 3 farklı versiyonuyla crossover severlerin gözdesi olmaya aday.

İtalya’da tasarlanıp geliştirilen ve üretilen Fiat 500X, üstün teknolojisi ve sıradışı tasarımıyla küçük Crossover sınıfında liderliği üstlenecek gibi görünüyor. 9 ileri tam otomatik şanzıman seçeneğiyle benzerlerinden ayrılan 500X, standart gövde tipinde 4×2, Cross gövde tipinde ise 4×4 veya 4×2 Traction+ çekiş sistemlerine sahip versiyonlarıyla hem şehirli, hem de zorlu yollarda macera peşinde koşan otomobil tutkunlarına hitap ediyor.

Fiat 500 ailesinden esinlenerek Fiat’ın tasarım merkezi Centro Stile’de tasarlanan 500X, ideal boyutları, kaliteli iç ve dış malzemesi, geniş iç mekanı ile sürücülere bekledikleri konforu sağlayarak keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Sahip olduğu MacPharson tam bağımsız arka süspansiyon sayesinde; konfor ve yol tutuşu arasındaki ideal dengeyi kullanıcılarına sağladığı gibi, standart olarak sunulan ESP, altı hava yastığı, yokuş kalkış desteği, viraj içini aydınlatan sis farlarıyla güvenli bir yolculuk vaat ediyor. İsteğe bağlı olan çarpışma önleme sistemi, şerit takip sistemi ve kör nokta uyarı sistemi gibi üst düzey teknolojilere de sahip.

Fiat 500x, 1.4 MultiAir 140 beygir benzinli, 2.0 MultiJet II 140 beygir ve 1.6 MultiJet II 120 beygir dizel olmak üzere iki dizel ve bir benzinli motor seçeneği ile karşınıza çıkıyor. Çevreye duyarlılığı ile de ön plana çıkan bu küçük crossover modeli, Eco Drive Live teknolojisi ile çevreye en az miktarda karbondioksit salınımı sağlarken aynı zamanda yüzde 16 oranında yakıt tasarrufu sağlıyor.

5 inç veya 6.5 inç olmak üzere dokunmatik U-Connect ™ sisteminde Bluetooth bağlantısı, Aux-in, USB ve SD portları ile sesli komut özellikleri de Fiat 500X’in sunduğu teknolojik nimetler arasında. 5 inçlik U-ConnectTM sisteminde TomTom 2.5D navigasyon özelliği varken, 6,5 inçlik versiyonunda 3D haritalar, yol rehberliği ve sesli komutla adres girme özellikleri yer alıyor.

Güvenli, konforlu ve mükemmel tasarıma sahip bir araba almak istiyorsanız, yeni  otomobil modelleri arasında sınıfının en iyilerinden olan Fiat 500X modelini inceleyin.