urunilani.com hoşgeldiniz!

Lenovo Vibe X3 kapıda

Lenovo Vibe X3 kapıda

lenovo-vibe-x3

İFA 2015’te yeni nesil Phab ve P serisi akıllı telefonlarını görücüye sunan Lenovo, yeni Vibe X ve Z serisi modellerini şimdilik erteledi. Ancak yakın zamanda çıkaracağı Vibe X3 ile piyasaya bomba gibi girmeye hazırlanıyor.
Lenovo’nun yeni amiral gemisi Vibe X3’e dair görseller şimdiden yayınlanmaya başladı. Yakın zamanda Çin’in önemli sızıntı kaynağı TENAA’da görünen cihazın özellikleri de böylece netleşti. Fotoğraflara göre, VibeX3’ün tasarım bakımından diğer Lenovo modellerine göre farklı olduğunu söyleyebiliriz. Arka kamera tasarımıyla LG ve Motorola ürünlerine benzeyen cihaz, sıradan bir Android telefonunu andırıyor.

1080p çözünürlüğünde 5,5 inçlik ekran ve Snapdragon 808 işlemciyle gelen cihaz, 32 GB dahili depolama alanı ve 3 GB RAM kapasitesiyle dikkat çekiyor. Lenovo’nun bu yeni modeli kamera anlamında da güçlü özelliklere sahip. 21 Mekapiksel çift LED flaşlı arka kamera ve 8 Mekapiksel ön kamerasıyla mükemmel bir fotoğraf kalitesi sunuyor. Android 5.1.1 sürümünü destekleyecek olan cihaz, 175 gramlık bir ağırlığa sahip.

Vibe X3’ün en belirgin özelliği ise parmak izi sensörünün bulunması. Bundan böyle parmak iziyle giriş yapılıp uygulama indirilebilen telefonlar arasına Lenovo Vibe X3 de eklenecek. İyileştirilmiş özellikleri, mükemmel kamerası, parmak izi sensörü ve daha birçok detayıyla üst segmente hitap eden cihazın çıkış tarihi ve fiyatı hakkında kesin bir bilgi yok.