urunilani.com hoşgeldiniz!

Lenovo ZUK Edge’in canlı görüntüsü sızdırıldı

Lenovo ZUK Edge'in canlı görüntüsü sızdırıldı

Tanıtımına çok kısa bir süre kalan Lenovo ZUK Edge’in görüntüleri sızdırılmaya devam ediyor. Lenovo ZUK Edge daha önce Çinli TENAA tarafından onaylanmıştı ve şimdiye kadar sızıntı ve söylentilerle de birçok kez gündeme gelmişti. Ayrıca Lenovo yöneticisi ZUK Edge’in kutusu ile birlikte resmini Weibo üzerinden paylaşmıştı. Önümüzdeki hafta tanıtılması beklenen telefonun şimdi de beyaz renkli versiyonu sızdırıldı.

Görseldeki telefona yakından bakıldığında tasarımın önceki nesil model Z2 Pro’dan  birçok unsurları içerdiğini görebilirsiniz. Oldukça ince çerçevelere sahip telefonda, ekrana bitişik fiziksel Home butonu ve alt kenarına yerleştirilmiş USB Type-C girişi bulunuyor.

Lenovo ZUK Edge hangi özelliklere sahip olacak?

Daha önce TENAA tarafından onaylanan telefonun, AnTuTu testi aracılığıyla özellikleri de ortaya çıkmıştı.  Buna göre Lenovo ZUK Edge, Snapdragon 821 işlemciye ve Full HD ekrana sahip. Telefon, 64GB ve 128GB dahil depolama seçenekleri ve 6GB RAM ile geliyor. Kamera açısından, 13 MP arka kamerası olan cihazda 8MP ön kamera yer alacak. Lenovo ZUK Edge Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile çalışacak.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda Lenovo ZUK Edge’e ait yeni sızdırılan görseller ile daha önce sızdırılmış görselleri inceleyebilirsiniz.

KAYNAK : http://teknolojioku.com/haber/lenovo-zuk-edgein-canli-goruntusu-sizdirildi-38608.html