urunilani.com hoşgeldiniz!

LG Stylus 2 modeli duyuruldu!

LG Stylus 2 modeli duyuruldu!

LG Stylus 2 olarak adlandırılan yeni bir akıllı telefon duyuruldu. MWC 2016’da sergilenmek üzere duyurulan telefonun teknik özellikleri haberimizde.

LG Stylus 2 modeli duyuruldu!

Geçtiğimiz yıl LG G4 modelinin bir alt versiyonu olarak duyurulan “Stylus” modeli şimdi kendi ürün ailesini oluşturmak üzere geliyor. LG Stylus 2 henüz daha sergilenmemiş olsa da firma tarafından resmi olarak duyuruldu. Cihazın en önemli detay “stylus” olarak bilinen dokunmatik kalem. Kalem ucunun nano kaplamalı olduğu belirtilmiş. LG, Stylus 2 modelinin kalemi için “daha hassas” vurgusu yapıyor. Pen Pop, Pen Keeper, Pop Memo ve Pop Scanner gibi yazılımlarla kalemin kullanışlılığı artırılacak.

LG Stylus 2 modelinde 1.2 GHz hıza sahip dört çekirdekli bir işlemci bulunuyor. 1.5 GB ve 16 GB depolama alanı ise bu işlemciye eşlik ediyor. 13 MP arka, 8 MP ön kamera ile telefon tam anlamıyla bir orta sınıf canavarı. Bahsettiğimiz bu donanım 3000 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alıyor.

Telefonda 5.7 inç büyüklüğünde HD çözünürlük (720 x 1280 piksel) sunan bir ekran bulunuyor. Bu ekranın boyutu akıllara direkt olarak Galaxy Note 5’i getiriyor. Kalem ve ekran büyüklüğü iki telefonda da ortak.

LG Stylus 2 modeli 155 x 79.6 x 7.4 mm ölçülerine ve 145 gram ağırlığa sahip. Cihaz kutusundan Android 6.0 Marshmallow ile birlikte çıkacak. Siyah, beyaz ve kahverengi renk seçenekleriyle gelecek olan telefon phablet kategorisinin yeni rekabetçi modeli olacak. Cihazın fiyatı henüz belli değil ancak teknik özelliklerine baktığımızda uygun fiyatlı olacağını söyleyebiliriz. Şimdilik tüm detaylar bunlar.

Kaynak: Mynet