urunilani.com hoşgeldiniz!

Microsoft Display Dock İncelemesi

Microsoft Display Dock İncelemesi

Microsoft Lumia 950 ve 950 XL lansmanında yeni akıllı telefon modellerinin yanı sıra bir de Display Dock ile beraber “Continuum” özelliği duyurulmuştu. Telefonu nispeten bir PC’ye dönüştüren bu aparat sayesinde, kullanıcılar ofis dosyalarından internette gezinmeye kadar birçok farklı işlevi rahatça yapabiliyor.

Microsoft Lumia 950 XL İnceleme

Windows 10 tabanlı ilk amiral gemisinden biri olan Microsoft Lumia 950 XL incelemesi ile…

Microsoft Display Dock Özellikleri

Ufacık bir kutu görünümünde olan Display Dock, tasarımının tamamen metal olması dolayısıyla oldukça şık görünüyor.

USB Type-C adaptörüyle güç alan cihazın üzerinde 3 adet USB portu, HDMI ve DisplayPort bulunuyor. USB bağlantı noktalarını mouse ve klavye gibi çevre bilimleri için kullanabiliyoruz. Ayrıca Bluetooth desteği sayesinde kablosuz mouse ve klavye de bağlanabiliyor.

Sadece Lumia 950 ve Lumia 950 XL modelleriyle çalışabilen Display Dock, masaüstü Windows 10 sürümüne benzer bir deneyim sunuyor.

Bu arayüzde Office dosyalarını düzenlemek veya yeni Word, Excel dökümanları oluşturmak mümkün. Ayrıca Facebook ve Skype gibi uygulamaların da kullanılabildiği ürün ile internette gezinebiliyor veya cihazdaki fotoğraf ve videoları görüntüleyebiliyorsunuz.

Microsoft Display Dock İncelemesi

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi Microsoft Display Dock incelemesi ile baş başa bırakalım.

:: Microsoft Display Dock’u nasıl buldunuz?

Microsoft Display Dock İncelemesi Kerem Enginar 2016-05-16 21:38 Microsoft Lumia 950 ve Lumia 950 XL ile beraber tanıtılan Continuum özelliğini sunan Microsoft Display Dock modelini inceledik. Bu ürün sayesinde telefon bir PC’ye dönüşüyor. 6.00 10 0

KAYNAK : http://shiftdelete.net/microsoft-display-dock-incelemesi-71552