urunilani.com hoşgeldiniz!

MSI VR One ile bilgisayarınız sırtınızda!

MSI VR One ile bilgisayarınız sırtınızda!

MSI, tanıttığı MSI VR One ile sanal gerçeklik oyunculuğuna hazır bilgisayarı sırt çantası formuna getiriyor. Peki, MSI’ın bu güçlü bilgisayarı oyunculara neler sunuyor?

Sanal gerçekliğe hazır en küçük oyun bilgisayarı

MSI Trident, sanal gerçekliğe hazır dünyanın en küçük masaüstü oyun bilgisayarı olma iddiasıyla…

MSI VR One sırt çantası bilgisayar özellikleri

Sanal gerçekliğe hazır sırt çantası bilgisayar MSI VR One, 3.6 kg altındaki ağırlığı ve 54 mm kalınlığıyla daha baştan dikkat çekmeyi başarıyor. Sırtta taşınabilir olması sayesinde bilgisayar ve monitör kablolarına dolanmadan özgürce hareket ederek sanal gerçeklik oyunları oynayabileceğiniz bilgisayar farkını ortaya koyuyor. Ek olarak ürünün bataryaları sayesinde kesintisiz olarak 90 dakika tam performansla oyun oynayabiliyorsunuz.

40dBA ile gürültü anlamında da başarılı bir sonuç koyan bilgisayarda, hız aşırtma yapılmış 6. nesil Intel Core i7 6820HK işlemci ve GeForce GTX 1000 serisi grafik kartı yer alıyor. Isınma sorunu ne olacak derseniz MSI bunu da düşünmüş. Oyuncuların rahatsız olmaması için sırt çantası bilgisayar özel olarak izole edilmiş durumda.

Ürünü sırtınızda kullanmak istemediğinizde bataryalarını çıkartarak normal bir bilgisayar olarak da kullanabiliyorsunuz. Ürünün üç harici 4K monitör için destek sunduğunu da belirtelim. MSI VR One’ın bağlantı seçenekleri arasındaysa HDMI portu, mini DisplayPort, Thunderbolt 3 portu ve dört adet USB 3.0 portu bulunuyor. Ek olarak HTC Vive sanal gerçeklik başlığı için özel bir porta da yer verilmiş. Bilgisayarla beraber bağlanabilirlik için gereken tüm kablolar da beraber verilmekte.

MSI VR One sırt çantası bilgisayar çıkış tarihi ve fiyatı

MSI VR One 256 GB SSD, 6 GB GTX 1060 grafik kartıyla 1999 dolarken, 512 GB SSD ve 8 GB GTX 1070 grafik kartı sunulan seçenekse 2299 dolarlık fiyat etiketine sahip.  Ürün şu anda ABD, Avrupa, Japonya, Avustralya, Çin ve Tayvan’da satışa sunulmuş durumda. MSI VR One’ın çok yakında diğer pazarlarda da sunulacağı belirtiliyor.

:: MSI VR One, sanal gerçeklik oyuncuları tarafından tercih edilecek mi dersiniz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/msi-vr-one-ozellikleri-77149