urunilani.com hoşgeldiniz!
Müzik Severler için En İyi Telefonlar!

Müzik Severler için En İyi Telefonlar!

Her türlü ihtiyacımıza cevap veren akıllı telefonlarımızın kuşkusuz en çok kullanılan özelliklerinden birisi de gerek kulaklıkla gerekse hoparlörleri ile müzik dinlememize olanak sağlaması.

Okula ya da işe giderken yolda en büyük dostumuz haline gelen telefonlarımız, müzik konusunda da artık oldukça başarılılar.

Kimi modellerde hoparlör tarafında ciddi geliştirmeler sunulurken kimi modellerde ise kulaklık çıkışı tarafında çok ciddi iyileştirmeler mevcut. Bizde sizler için müzik konusundaki en iddialı modelleri bir araya getirdik.

İşte müzik severler için en iyi telefonlar!

1. Marshall London

Popüler müzik markalarından Marshall, artık sadece müzik enstrümanları, hoparlör ve kulaklıklar üretmiyor.

Geçtiğimiz yıl itibariyle akıllı telefon pazarına adım atan marka, giriş ve orta seviye teknik özellikler, üst düzey tasarım ve üst düzey müzik özellikleriyle donatılan London adlı akıllı telefonuyla müzikseverlerin gönlünü fethediyor.

4.7 inç büyüklüğünde 720p bir ekran kullanılan modelde Snapdragon 410 işlemci kullanılıyor. 8 Megapiksel arka ve 2 Megapiksel ön kameranın yer aldığı telefonda 2 GB RAM ve 16 GB artırılabilir hafıza mevcut.

Müzik Odaklı Marshall London Elimizde!

Müzik amfileriyle ünlü Marshall’ın Temmuz ayında duyurduğu müzik odaklı akıllı telefonu Marshall…

2500 mAh bataryanın kullanıldığı Marshall London, çift ön stereo hoparlörü, tekerlek şeklindeki ses açma ve kısma tuşu ve iki adet kulaklık girişi ile hemen dikkatleri üzerine topluyor.

Aynı anda iki kişinin farklı kulaklıklar kullanarak müzik dinleyebileceği Marshall London, kutusunda üst düzey bir kulaklıkla gelmesiyle birlikte, DJ ve LoopStack uygulamaları yüklü olarak geliyor.

Ülkemizde maalesef resmi olarak satışı bulunmayan modeli yurt dışından satın alıp kullanmanızda pek ala mümkün.

sonraki

KAYNAK : http://shiftdelete.net/muzik-severler-icin-en-iyi-telefonlar-71678