urunilani.com hoşgeldiniz!

Nexus telefonlar için Android 7.1 zamanı!

Nexus telefonlar için Android 7.1 zamanı!

Google tarafından Android 7.1 Nougat güncellemesinin Aralık ayının başlarında Nexus akıllı telefonlar için sunulacağı belirtilmişti. Sonunda Nexus cihazlara gelecek mobil işletim sistemi güncellemesi için net bir tarih ortaya çıktı.

Google Pixel inceleme

Google Pixel inceleme için test merkezimizde! Google’ın yeni akıllı telefonu Pixel ve Android 7.1…

Nexus 6P için Android 7.1 Nougat 6 Aralık’ta geliyor

Vodafone Avustralya kaynaklı bilgilere göre, Google’ın Nexus 6P için Android 7.1.1 güncellemesini 6 Aralık tarihinde gerçekleştireceği bilgisine sahip. Güncellemenin boyutunun ise 650 MB civarında olduğu söyleniyor.

Ek olarak bu güncelleme içerisine Aralık güvenlik güncellemesi de dahil olacak. Uygun cihazların güncellemeyi almasını tamamlamasının ise 2 haftayı bulabileceği düşünülüyor.

6 Aralık tarihinde Nexus 6P, Android 7.1 güncellemesini aldıktan sonra Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, Nexus Player ve Pixel C cihazlarının da aynı zamanlarda güncellemeyi almaya başlayacağı tahmin ediliyor.

Öte yandan zaten Android 7.1 Nougat ile çalışan Google Pixel ve Google Pixel XL amiral gemisi akıllı telefonlar ise Aralık ayında sadece güvenlik güncellemelerini alacak.

Nexus 6P ve Nexus 5X sahipleri ise güncellemenin resmi olarak çıkışı öncesinde Android 7.1 Geliştirici Önizlemesi’ni (Developer Preview) bu adresten edinebilirler.

:: Nexus cihazlar için gelecek Android 7.1 Nougat güncellemesini hemen yükleyecek misiniz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/nexus-telefonlar-icin-android-71-zamani-77243