urunilani.com hoşgeldiniz!
NVIDIA GTX 1080 Ti, Mart Ayında Çıkabilir

NVIDIA GTX 1080 Ti, Mart Ayında Çıkabilir

Nvidia’nın en güçlü kartı olması beklenen GTX 1080 Ti modeline dair yeni söylentiler var.

Nvidia’nın yeni GTX 1000 serisi ekran kartlarının çıkışı hala tamamlanmış değil. Seride henüz resmen duyurulmayan ama çıkacağına da kesin gözüyle bakılan en az bir model daha var.

GTX 1080 Ti olarak adlandırılan bu modelin, GTX 1000 serilerindeki en güçlü ekran kartı olacağı düşünülüyor. Ancak Nvidia’nın bu modeli CES 2017 fuarında tanıtacağına dair beklentiler boşa çıktı.

Nvidia’nın bu modeli çıkarmakta ağır davranmasının sebebinin, AMD ve yeni Vega 10 serisi ekran kartlarının çıkışı beklemesi olduğu düşünülüyor. Ancak sebep ne olursa olsun, yeni bir söylentiye göre bu bekleyiş 10 Mart tarihinde bitebilir.

Amerika’da 10 Mart tarihinde düzenlenecek olan PAX East etkinliğinde, Nvidia’nın bu yeni modeli resmen tanıtacağı iddia ediliyor. Tanıtımda MSI başta olmak üzere büyük markaların sürümlerinin de yer alacağı söyleniyor. Ancak Nvidia’nın diğer kartlarda çıkardığı kendi Founder’s Edition modelinin olup olmayacağına dair bir bilgi yok.

 

var td_screen_width = document.body.clientWidth; if ( td_screen_width >= 1024 ) { /* large monitors */ document.write(”); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width < 1024 ) { /* portrait tablets */ document.write(''); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width < 768 ) { /* Phones */ document.write(''); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); }

KAYNAK : https://www.technopat.net/2017/01/10/nvidia-gtx-1080-ti-mart-ayinda-cikabilir/