urunilani.com hoşgeldiniz!

OnePlus 3 Özellikleri – Ana Konu

OnePlus 3 Özellikleri - Ana Konu

Çin’in başarılı akıllı telefon üreticilerinden olan OnePlus, dördüncü modeli OnePlus 3 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Biz de bu haberimizde OnePlus 3 hakkındaki tüm bilinen ve gerçekleşmesi muhtemel olan iddiaları bir araya getirdik.

OnePlus One modeli ile büyük bir çıkış yakalayan ve kendisine amiral gemi katili lakabını takan OnePlus, bakalım dördüncü modeli OnePlus 3 ile neler sunacak?

OnePlus 3 Basın Görselleri Sızdı

Mobil dünyasının merakla beklediği bir telefon daha sızıntı kurbanı oldu. OnePlus 3 yepyeni bir…

OnePlus 3 Nasıl Görünüyor?

OPPO’dan ayrılan mühendisler tarafından kurulan ve fiyat performans ürünleriyle dünya gündemine oturan OnePlus ayrıca şu ana kadar şık tasarımı ve kaliteli malzemesiyle de oldukça dikkat çekmişti.

Ortaya çıkan bilgilere göre aynı durum yeni amiral gemi katili içinde geçerli olacak. Yekpare alüminyum kasayla gelecek olan OnePlus 3, HTC, Meizu ya da iPhone 6 modellerinde görmeye alıştığımız şekilde anten çizgilerine sahip.

Arka tarafta hafif çıkıntılı bir kameranın yer aldığı modelde kameranın altında ise LED flaş yer alıyor. USB 3.0 destekli Type C girişinin yer aldığı modelin alt tarafında mikrofon, hoparlör ve kulaklık girişi bulunuyor.

Ön tarafa geçtiğimizde ise akıllara bir HTC telefonu geliyor. HTC 10 ile benzer bir tasarım çizgisine sahip olan yeni OnePlus, HTC 10’un aksine ön kamerayı sol tarafta değil de sağ tarafta konumlandırmış.

Yine ön tarafta yer alan parmak izi okuyucu ise OnePlus 2 modelinde olduğu gibi aynı konumunu korumuş. 152.6 x 74.6 x 7.3 mm boyutlarına sahip olan model, 160 gram ağırlığında olacak ve gri, siyah ve altın renk seçenekleri sunacak.

sonraki

KAYNAK : http://shiftdelete.net/oneplus-3-ozellikleri-ve-fiyati-72052