urunilani.com hoşgeldiniz!

OnePlus 3T, Snapdragon 821 ile geliyor!

OnePlus 3T, Snapdragon 821 ile geliyor!

Mobil sektördeki birçok markaya işlemci hizmeti vermeye devam eden Qualcomm, geçtiğimiz yaz ayları içerisinde yeni nesil işlemcileri olan Snapdragon 821 ile bizleri buluşturmuştu.

Snapdragon 821 Performansı Nasıl?

Qualcomm’un en yeni ve en güçlü işlemcisi Snadpragon 821 resmi olarak duyuruldu. Snapdragon 821…

Üst düzey bir deneyim sunmayı planlayan dört çekirdekli Snapdragon 821 işlemcisinin, yeni bir telefonda daha can bulacağının müjdesi verildi. Qualcomm firması tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklama ile; OnePlus markasının yeni amiral gemisi olacak olan OnePlus 3T cihazında, Snapdragon 821 olacağı belirtildi.

OnePlus 3T’nin ne farkı olacak?

Resmi olarak henüz OnePlus 3T cihazı tanıtılmasa dahi, OnePlus 3 cihazı ile aralarında pek bir fark olmayacağı da gelen bilgilerin arasındaki yerini aldı.

İşlemci dışında OnePlus 3T cihazının; Sony IMX 398 kamera sensörünü barındırdığı fakat eski cihazda olduğu gibi 16 MP oranında bir çözünürlüğe sahip olacağı tahmin ediliyor. Bu yüzden ise OnePlus 3 cihazından yaklaşık olarak 80 dolar gibi bir fark ile satılabileceği de sızdırılan detaylardan olduğunu belirtelim.

Aradaki farklar için henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığını göz önüne alarak; firmanın 14 Kasım tarihinde gerçekleştireceği tanıtım gününü sabırsızlıkla bekliyoruz.

::OnePlus 3T, mobil sektörde tutunabilecek mi?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/oneplus-3t-snapdragon-821-ile-geliyor-76762