urunilani.com hoşgeldiniz!

Otomobilinizi Kışa Hazırlayacak 7 Ürün

Otomobilinizi Kışa Hazırlayacak 7 Ürün

main

Yavaş yavaş havaların soğumaya başladığı günlere doğru gidiyoruz. Kötü kış koşullarıyla kolayca baş edebilmek içinse araçları şimdiden yeni mevsime hazırlamada fayda var. Güvenli ve konforlu sürüşler için olmazsa olmaz ürünleri sizler için derledik.

1. Sonax Antifrizli Cam Suyu

Hava sıcaklığı düştükçe su, cam temizliğinde tek başına yeterli olmayacaktır. Antfrizli bu cam suyunun donma toleransı daha yüksek olduğu için silecek suyu deposunu koruyabiliyor. Ayrıca cam temizliği daha etkin şekilde yapılıyor.

889236_BB_00_FB.EPS_1000

 2. Nasiol Glasshield Yağmur Kaydırıcı

Aslında bir Türk markası olan Nasiol’un bu ürünü, otomobillerin camları ve aynalarında kullanılabiliyor. 2 yıl boyunca etkin kalabilen yağmur kaydırıcının kullanımıysa oldukça basit.

NASIOL GLASSHIELD MARINE TEKNE NANO CAM KORUMA-500x515

3. Arexons Buğu Önleyici

Plastik ve lastik yüzeylere zarar vermeyen buğu önleyici, oldukça çabuk etki gösterebiliyor. 1 ay boyunca araç camlarının buğu tutmasını engelleyebiliyor.

antifog4. Würth Buz Çözücü

Kış aylarının büyük kabuslarından biri de otomobilin karla kaplanması. Buz çözücü sprey, boya, lastik ve polikarbonat malzemelerle uyum sağlayabiliyor. Püskürtmeyle kolay şekilde araç üzerindeki buzları ve kırağıyı eritebiliyor.

1267872

5. Wolf Kar Paleti

12-18 jant aralığındaki tüm tekerleklere uygulanabilen kar paletinin kullanımı zincirden daha kolay. Paslanma ve çürümeye dayanıklı ürün ayrıca zincire oranla daha konforlu sürüş sağlıyor.

2139722

6. Black&Decker Oto Isıtıcı-Buzdolabı

Hem kış hem yaz aylarında kullanılabilen bu saklama ürününde iki bardak tutucu ve fermuarlı saklama bölmesi de bulunuyor. İç kısmı 48 dereceye kadar ısıtarak sıcak kalmasını istediğiniz yiyecekleri de koruyabiliyor.

188354739_tn120_0

7. Petlas Snowmaster Kış Lastiği

Kauçuk yapısı düşük hava sıcaklığına yaz lastiklerine göre daha uyumlu olan kış lastikleri hem fren mesafesini kısaltır, hem de ıslak ve buzlu zeminlerde çok daha iyi tutunma sağlar.

Petlas-Snow-Master-W651