urunilani.com hoşgeldiniz!

Panasonic’ten Dünyanın En Dayanıklı Tableti!

Panasonic'ten Dünyanın En Dayanıklı Tableti!

Japon teknoloji devi Panasonic, İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlediği Otomotiv Yenilikçilik Zirvesi‘nde zorlu koşullara karşı oldukça dayanıklı olan yeni tableti Toughpad FZ-A2’yi duyurdu.

Panasonic Toughbook 20 Tanıtıldı

ToughBook serisi altında sert koşullara dayanıklı bilgisayarlar üreten Panasonic, dünyanın hibrit…

Genel anlamda kurumsal sektöre hitap eden Panasonic Toughpad FZ-A2, suya ve toza karşı dayanıklı olmasının yanında 1.2 metre yükseklikten düşmeye dayanabiliyor.

Panasonic Toughpad FZ-A2 özellikleri!

1.44 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Intel Atom x5-Z8550 işlemciden güç alan tablette, 10.1 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlükte ekran yer alıyor. 800cd/m2 parlaklık oranı ile güneş ışığı altında oldukça rahat kullanım sağlayan bu ekran, eldiven ile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

4 GB RAM’e ve 32 GB dahili depolama alanına yer verilen tabletin hafızası, microSD kart yuvası sayesinde artırılabiliyor. USB Type-C portunu kullanan tablet, OTG desteğine sahip. 8 megapiksel çözünürlüğünde arka kameranın yer aldığı FZ-A2, üzerinde yer alan 4G LTE modem sayesinde internet bağlantısına her yerden erişmenizi sağlıyor.

880 gram ağırlığında ve 16.4 mm kalınlığında olan Toughpad FZ-A2, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile kutudan çıkıyor. Tablet kurumsal kullanıcıları hedeflediği için normal tabletlerde bulunmayan, kart okuyucu ve barkod okuyucu gibi seçeneklerde kullanıcılara sunuluyor.

:: Panasonic Toughpad FZ-A2’nin özelliklerini beğendiniz mi?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/panasonic-toughpad-fz-a2-duyuruldu-72408