urunilani.com hoşgeldiniz!

Samsung, Galaxy S8’in ekranını büyütecek!

Samsung, Galaxy S8'in ekranını büyütecek!

Samsung’un sıradaki amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8 için şimdiye kadar gelen bilgiler telefonun 5.1 inç ekrana sahip olacağı yönündeydi. Aynı zamanda  bir önceki nesiller gibi 5.5 inç ekrana sahip bir de büyük ekranlı versiyonu olacaktı. Ancak, Güney Kore’den gelen  yeni bir rapora göre şirket her iki varyantın da ekran boyutunu büyütmek için karar verdi.

Galaxy S8 ekranı çok büyük olacak!

Bildiğiniz gibi Galaxy Note 7 patlama nedenleri ile çok fazla piyasada kalamadı. İddialara göre şirket, Galaxy Note 7 kullanıcılarını da Galaxy S8’e yönlendirmek için iki versiyonun da ekranını büyütecek. Galaxy S8 modellerinden birinin 5.7 inç, ikincisi ise 6.2 inç olacağı söyleniyor.

Raporda başka bir önemli şey ise telefonun fiziksel boyutu değişmeden ekranının genişlemesini sağlayacak kenardan kenara ekran özelliği. Anasayfa düğmesi ekranın altında kalacak ve böylece ekrana daha çok yer kaldığı için ekran genişlemesine rağmen telefonun fiziksel ebatı çok fazla değişmeyecek.

Bunların yanısıra ikinci Galaxy S8 modelinin Plus takısını taşıyacağı iddia ediliyor. Galaxy S8 hakkında bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

KAYNAK : http://teknolojioku.com/haber/samsung-note-7-musterilerini-cezbetmek-icin-galaxy-s8in-ekranini-buyutecek-38352.html