urunilani.com hoşgeldiniz!

Samsung Gear S2 Güncellendi!

Samsung Gear S2 Güncellendi!

Gear serisi akıllı saat modelleri ile giyilebilir teknoloji konusunda yenilikçi adımlar atan Samsung, geçtiğimiz yıl duyurusunu gerçekleştirdiği Gear S2 modeli ile birlikte yuvarlak saat tasarımına geçiş yaptı.

Samsung Gear S2 İnceleme

Samsung Gear S2 Classic ve Gear S2 modelleri ofisimize geldi. Biz de sizler için detaylı bir…

Tasarımsal özelliklerinin yanı sıra 1.2 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekranı ve 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Exynos işlemcisi ile güçlü bir akıllı saat olan Gear S2 için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Gear S2 için Yeni Güncelleme!

61.1 MB boyutundaki güncelleme Gear S2 Classic için R732XXU2DPFB, Gear S2 Sport versiyonu için ise R730XXU2DPFB yapı numarasına sahip.

Güncelleme ile birlikte ön plana çıkan yeniliklerden birisi My Photo özelliği. Bu özellik ile birlikte artık kişisel fotoğraflarınızı Gear S2 üzerinde duvar kağıdı olarak kullanabileceksiniz.

Giyilebilir cihazlar için vazgeçilmez bir yetenek olan uyku takibi özelliği, bu güncelleme ile birlikte Gear S2 kullanıcılarıyla buluşuyor. Diğer yenilikleri hızlaca özetlememiz gerekirse artık, fitness istatistiklerinizi Facebook üzerinden paylaşabilecek ve hesap makinesi gibi uygulamaları akıllı telefona bağımlı kalmadan doğrudan saat üzerinden kurabileceksiniz.

Ayrıca, hava durumu uygulamasına Ultraviyole endeksi bilgilerinin eklenmesi ve sesli asistan S Voice ile mesajların açılabilmesi, zamanlayıcının başlatılabilmesi güncelleme ile birlikte ön plana çıkan yenilikler arasında yer alıyor.

:: Gear S2 için yayınlanan bu güncellemeyi yüklediniz mi?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/gear-s2-icin-yeni-bir-guncelleme-yayinlandi-73445