urunilani.com hoşgeldiniz!
Samsung Gear S3 Ortaya Çıktı

Samsung Gear S3 Ortaya Çıktı

Samsung Gear S2, hem tasarım hem de döndürülebilir çerçevesiyle sunduğu yeni kullanım deneyimiyle geçen yılın en çok konuşulan akıllı saatlerinden biri oldu.

Gear S2 hala popüler bir akıllı saat olmasına karşın ürünün bir yıllık döngüsü tamamlanmak üzere. Bu noktada gözler Gear S3 modeline çevrilmiş durumda.

Samsung Gear S3 Geliyor

Samsung’un bir sonraki akıllı saati Gear S3 cephesinden ilk bilgiler geldi. Gear S3 ne zaman…

Gear S3 hakkında bugüne kadarki en çarpıcı gelişmeler SamMobile sitesi tarafından ortaya atıldı. Siteye göre Latince “Güneş” anlamına gelen“Solis” kod adını taşıyacak akıllı saatte yuvarlak tasarım anlayışı sürdürülecek. Ayrıca akıllı saat bir kez daha Tizen işletim sistemine sahip olacak.

Gear S3’te Rolex Datejust 2 etkisi

Gear S3’e ilişkin son gelişmeler ise akıllı saatin tasarımı hakkında ipuçları veriyor. TIZEN CAFE adlı Twitter hesabı tarafından paylaşılan görüntülerin Gear S3 akıllı saate ait olduğu iddia ediliyor.

Sızdırılan görüntülerdeki saatin ilk bakışta Rolex’in popüler saati Datejust 2 modeline benzettiğimizi söyleyebiliriz. Paslanmaz çelikten oluşan kasa ve kordonların yanında yivli halka, Gear S3’ün klasik sürümünü gözler önüne seriyor olabilir.

Selefine göre daha güçlü bir donanım ve daha gelişmiş bir kullanıcı deneyimine sahip olacak Gear S3 hakkında ilk bilgileri Galaxy Note 7 lansmanında göreceğiz. Akıllı saatin resmi tanıtımı ise eylül başında IFA 2016’da gerçekleşecek.

:: Gear S3’e ait olduğu öne sürülen görüntüler hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/samsung-gear-s3-ortaya-cikti-72681