urunilani.com hoşgeldiniz!

Samsung’un akıllı buzdolabısı görücüye çıktı

Samsung’un akıllı buzdolabısı görücüye çıktı

Samsung akıllı buzdolabı konseptine ciddi ölçüde hazırlanmış görünüyor. Dokunmatik ekranlı buzdolabı karşınızda.

Samsung’un akıllı buzdolabısı görücüye çıktı

Çılgın ve yenilikçi fikirlerle karşılamaya alışkın olduğumuz Samsung yeni bir ürün konsepti ile karşımızda. CES 2016’ya saatler kala firmanın duyurmaya hazırlandığı akıllı buzdolabına ilişkin bazı detaylar basına sızdı. Samsung akıllı buzdolabı fuar başlamadan önce görüntülendi.

Samsung akıllı buzdolabı CES 2016’da duyurulacak!

Öncelikle bu bilgilerin henüz resmi olarak açıklanmadığını belirtelim. Detaylar önümüzdeki günlerde CES 2016’da kesinleşecek. Firmanın dokunmatik ekranlı bu akıllı buzdolabını CES 2016’da resmi olarak duyurması bekleniyor. Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarlarından biri olan CES 2016 bu ürüne sahne olacak.

Samsung akıllı buzdolabı için fuar alanına dev bir afiş yerleştirmiş. Fuar başlamadan içerde gezen biri tarafından çekilen karelerde bu buzdolabının dokunmatik bir ekrana sahip olduğu görülebiliyor. Samsung akıllı buzdolabı aynı zamanda internete ve diğer cihazlarla da iletişim halinde olacak.

Firma benzer bir konsept ile 2013 yılında da karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise söz konusu ekran dolabın kapağını neredeyse tamamen kaplıyor. Buzdolabında Android mi yoksa Tizen işletim sisteminin mi olacağı henüz belirsiz. Her iki şekilde de akıllı özelliklere sahip olacağı kesin. Afişte akıllı buzdolabının kapağında hava durumu, takvim, haber ve meyve sebze durumunu göstereceği düşünülen uygulamaların ikonları görülüyor. Bu kapak aynı zamanda yemek tarifi uygulamaları için de kullanılabilir. Merakla bekliyoruz.